REKLAMA

Sveikatos horoskopas

REKLAMA

Ką apie jūsų sveikatą sako žvaigždės? Sveikatos astrologija – puikus sveikatos patarėjas, padedantis numatyti galimas sveikatos problemas ir patariantis kaip jų išvengti.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19d.)

Avinų silpnoji kūno vieta – galva. Beveik kiekvienas Avinas yra patyręs galvos sužeidimų, smegenų sukrėtimų, turi randų. Dauguma šio zodiako ženklo žmonių kenčia nuo stiprios migrenos, kurią sukelia anksčiau patirtos traumos arba išprovokuoja stresas bei įtampa. Avinai pasižymi aštria uosle ir gera klausa. Jie dažnai kenčia nuo aukšto kraujo spaudimo, ypač vyresniame amžiuje. Aukštas kraujo spaudimas dažnai sukelia kapiliarų tinklo ir venų išsiplėtimą, taip pat didina insulto ir infarkto riziką. Poilsis, judėjimas ir sveika mityba – geriausia prevencija.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20d.)

Jaučiai tikri gurmanai, kurie negali apsieiti be skanaus maisto. Tačiau pomėgis pavalgyti dažnai priaugina Jaučiams ne vieną papildomą kilogramą ir sukelia hipotaliamo sutrikimus, dėl kurių sausėja oda ir slenka plaukai. Jaučiai dažnai kenčia nuo pervargimo ir per aukšto arba per žemo kraujo spaudimo. Jiems sunku įveikti stresą ir įtampą, kuris silpnina jų imunitetą. Jaučiai dažnai kenčia nuo peršalimo ligų. Šio ženklo žmonėms patariama valgyti sveiką ir kokybišką maistą, nepersivalgyti, sportuoti, būti kuo daugiau gryname ore (Jautis – saulės ženklas).

REKLAMA

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21d.)

Darbštumu pasižymintys Dvyniai dažniausiai suserga nuo pervargimo. Dažniausiai jie serga centrinės nervų sistemos ligomis ir sutrikimais, kurie sukelia įvairius fizinius negalavimus. Dvyniai dažnai kenčia nuo darbo sukeliamų sužeidimų. Dažniausiai nukenčia plaštakos, rankos, plaučiai, nugara. Dvyniai pasveiksta greičiau nei kitų zodiako ženklų žmonės. Pavyzdžiui, peršalimas jiems trunka vos 3-4 dienas, o ne 7. Tačiau dėl didelio gyvenimo tempo Dvyniai linkę apleisti ligas ir dažnai kenčia nuo įvairių ligų komplikacijų. Silpniausias jų organas – plaučiai. Dvyniai dažnai serga bronchitu ir plaučių uždegimu. Šio zodiako ženklo žmonėms rekomenduojama meditacija, kuri padeda atsipalaiduoti dvasiškai ir fiziškai.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22d.)

Vėžiai mėgsta skanų maistą. Jie pasižymi puikiu skonio pojūčiu ir dažnai dirba kulinarijos srityje. Tačiau valgymas sukelia Vėžiams įvairius negalavimus, dažniausiai skrandžio ir žarnyno. Vėžiai pasižymi jautrumu, todėl juos dažnai kankina nervų ligos ir sutrikimai, kurie silpnina imunitetą. Šio ženklo žmonėms sunku atsisakyti blogų įpročių, kurie sukelia įvairias ligas. Taip pat Vėžiai nemėgsta lankytis pas gydytojus ir dažnai ignoruoja pirmuosius ligų simptomus. Šio ženklo žmonėms rekomenduojama pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir kiekvienais metais tikrintis sveikatą.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22d.)

Silpniausias Liūto organas – širdis, nes šio ženklo žmonės yra energingi ir temperamentingi. Liūtams būtina rūpintis širdies sveikata, kitaip jau po 40-ties grės infarkto rizika. Liūtams būtina sportuoti, reguliariai būti gryname ore, ilsėtis ir sveikai valgyti. Šio ženklo žmonės taip pat kenčia nuo kraujotakos sutrikimų – jiems šąla galūnes, gali mėlynuoti lūpos, svaigsta galva. Kraujotaką gerina vitaminai ir mineralinės medžiagos, kurių gausu daržovėse ir vaisiuose. Liūtams taip pat būtina gerai išsimiegoti, nes šio ženklo žmonės linkę miegoti nedaug, kad turėtų daugiau laiko darbams. Suaugusiam žmogui būtina miegoti vidutiniškai po 8 valandas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA