REKLAMA

Meilės horoskopas (liepos 16–22 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pradžioje jums norėsis pasitikrinti smegenis (ir jų veiklą), nes jums sunkiai seksis surasti tinkamus žodžius jausmams išreikšti. Kita vertus, jūsų spontaniškai išsakytas ar parašytas frazes el.laiške ar pokalbių lange tam tikras asmuo gali suprasti kaip flirtą. Ketvirtadienį apims keistas jausmas, kuris privers užduoti daugiau klausimų aplinkiniams. Skirkite sau šiek tiek laiko pabūti vienumoje ir apmąstyti tai, kas jus trikdo. Nuo penktadienio reikalai taisysis. Kai jūs esate šalia, atmosfera kaista, ir jūs jaudinate visus, kurie yra su jumis. Savaitgalį būsite labai energingi, kas sugebės suspėti su jumis?

Tauras. Pirmadienį nustumkite nuo savęs kuo toliau planus ir nerimą keliančias mintis apie ateitį. Dabar svarbu, kad suprastumėte, ką jaučiate šiuo metu. Kai tik susitvarkysite mintis (ir jausmus), viskas bus gerai! Trečiadienį ir ketvirtadienį jausitės kupini energijos ir nusiteikę ja dalytis, netgi būsite gana romantiški. Sulaukite tinkamos akimirkos, o tada pasakykite ar padarykite tai, kas privers jūsų širdį plakti greičiau. Žvaigždės lažinasi, kad kito žmogaus širdis irgi ims plakti tuo pačiu ritmu! Penktadienį jums norėsis būti nepriklausomiems, bet taip pat sieksite ir romantiškų santykių. Visą savaitgalį turėsite tam, kad apmąstytumėte,  ko jums iš tiesų reikia.

Dvyniai. Keistis idėjomis ir kalbėtis gali būti seksualu! O nuolatinis pritarimas gali būti nuobodus. Atvirai išsakykite, ką manote. O štai trečiadienį ir ketvirtadienį skirkite laiko tik savo planams ir darbams. Nesvarbu, ar esate vieniši ar poroje, jei gyvenate ryškų, įdomų, visavertį gyvenimą, tampate patrauklesni kitiems. Jau nekalbant apie tai, kad taip praturtinate save. Penktadienį jums patiks susisiekti su senu draugu ar kadaise jums buvusiu svarbiu asmeniu. Savaitgalį numatoma daug veiksmo, o jūs būsite ta kibirkštis, kuri įdega ugnį bet kokioje situacijoje.

Vėžys. Ar išdrįsite? Kuo labiau stengsitės panirti į romantiškų jausmų šaltinį, tuo geriau klostysis reikalai šioje srityje. Štai tokia bus jūsų savaitės pradžia. Iki trečiadienio ir ketvirtadienio meilės gyvenimas tarsi judės pats, iš inercijos. Jau seniai buvote tokie patrauklūs priešingai lyčiai. Tai padės pagerinti esančius santykius ar inicijuoti naujus. Penktadienį stebinsite ir įkvėpsite kitus. Tik savaitgalį patartume neprarasti realybės jausmo, ypač reikaluose susijusiuose su ateities planais.

Liūtas. Jei savaitės pradžioje niekaip negalėsite apsispręsti, ką rinktis, galbūt tai yra ne jūsų kaltė? Tiesiog dar nesugalvojate tinkamiausio varianto. Išeitį iš situacijos, kuri atrodo beviltiška, padės surasti jūsų mylimasis arba asmuo, kuriuo pasitikite. Trečiadienį ir ketvirtadienį jau būsite pasirengę veikti. Elgsitės ne spontaniškai, o apgalvotai. Nuo penktadienio pasikrausite energijos ir geros nuotaikos tiesiog iš oro, iš aplinkos, kurioje atsidursite. Naktys bus jūsų, bet dienos taip pat žada daug linksmybių.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA