REKLAMA

Kuo svarbus gimimo dienos skaičius?

REKLAMA

Gimimo data daro įtaką žmogaus gyvenimui. Dienos skaičius atskleidžia  tądien gimusiam asmeniui būdingą energiją, savo vibracijomis ją stiprina. Kiekvienam praverstų žinoti stiprias ir silpnas (dienos skaičiaus) puses.

1

Vieneto energija susijusi su vadovo, lyderio gebėjimais ir savybėmis. Bet kurio mėnesio 1-ąją gimęs asmuo pasižymi didele valios jėga, pasitikėjimu savimi ir dažnai – gana originaliu požiūriu. Ši energija, suteikianti galimybę asmeniui daryti didelius mostus, neleidžia jam matyti detalių.  Šią dieną gimusieji gali būti jautrūs, bet dažnai tai slepia.

Garsenybės:  Otto von Bismarchas, Aleksandras Didysis, Annie Besant, kapitonas Cookas, Ferdinandas de Lessepsas.

2

REKLAMA

Dvejetas gimusiems antrąją mėnesio dieną suteikia jausmingumo, jautrumo ir stiprią intuiciją. Švelnios širdies ir jautrūs dvejetukai siekia prisirišimo. Dvejetas yra labai socialus skaičius, tai leidžia jo įtakoje esantiems asmenims greitai ir lengvai megzti draugystes. Jie yra linkę į depresiją, permainingas nuotaikas, kai  savyje užgniaužia emocijas.

Garsenybės: Napoleonas III, Thomas Edisonas, Thomas Hardy.

3

Gimusiems trečiąją mėnesio dieną šis skaičius suteikia gyvybingumo. Trejeto energija padeda greitai atsigauti po įvairiausių smūgių, fizinių ar psichinių krizių. Trejetukai iš prigimties nenustygsta vietoje, kitiems jie atrodo lengvabūdiški, „ atsipūtę“. Šiems asmenims yra įgimtas gebėjimas viešai reikšti mintis raštu, žodžiu ar net dainomis. Trejetukai yra energingi, geri pašnekovai, prieraišūs ir mylintys, tačiau kartais pernelyg jautrūs. Jiems būdingas jausmų, nuotaikų svyravimas.  

Garsenybės: Abrahamas Lincolnas, Winstonas Churchillis, Rudyardas Kiplingas, Markas Tvenas,  Josefas Stalinas.

4

Šią dieną gimusieji turėtų būti geri vadybininkai, organizatoriai. Ketvertukai yra atsakingi ir disciplinuoti, nuoširdūs, garbingi ir darbštūs. Kartais jie gali jaustis prislėgti, nes šio skaičiaus energija slopina ketvirtą mėnesio  dieną gimusių asmenų gebėjimą reikšti jausmus. Jie labai kontroliuoja emocijas. Ketvertas taip pat susijęs su užsispyrimu ir griežtumu.

Garsenybės: George‘as Washingtonas, George‘as Gordonas Byronas, Michaelas Faraday‘us.

5

Jei gimėte penktą mėnesio dieną, jums patinka ir sekasi dirbti su kitais žmonėmis. Penketukai yra visapusiškai talentingi, sugeba gerai reikšti, pristatyti idėjas.  Kartais jiems atsibosta būti vienoje vietoje, jie nori keliauti. Penketo įtakoje esantys žmonės yra progresyvūs, kūrybingi, prisitaikantys.  Penketukai mąsto greitai, analitiškai. Įgimtas nekantrumas kartais verčia juos suirzti, greitai prarasti susidomėjimą, kartais jie vengia atsakomybės.

Garsenybės: Williamas Shakespeare‘as, Karlas Marxas, Neilas Armstrongas, Dwightas Eisenhoweris, Albertas Einsteinas.

6

Šešetas datoje asmenims suteikia atsakomybės, altruizmo ir supratingumo. Šešetukai yra atviri, sąžiningi su visais, rūpinasi šeimos nariais ir draugais. Šis skaičius siejamas su atsakomybe ir rūpestingumu.

Garsenybės: britų karalienė Victoria, Napoleonas Bonapartas, Žada d’Ark, Warrenas Hastingsas, Maxas Mulleris.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA