REKLAMA

Darbo horoskopas

REKLAMA

Horoskopai padeda įvairiausiose gyvenimo situacijose – galima laikytis dietos, kuri pritaikyta jūsų horoskopo ženklui, galima leistis į jums tinkamiausią ir labiausiai patiksiančią kelionę ar pasirinkti idealų gyvenimo partnerį. Jeigu turite bėdų renkantis profesiją, tai žvaigždės jums gali padėti. Koks darbas jums tinkamiausias pagal horoskopo ženklą?

Avinas
Avinai yra stiprūs, entuziastingi, linkę varžytis, tad jiems patiks darbas, kuriame reikėtų nuolat įrodinėti savo vertę. Šio ženklo atstovais puikiai jausis dirbdami darbe, kuriame mokami komisiniai už pasiektus rezultatus. Tai labai drąsūs žmonės, todėl Avinai būna puikiais gaisrininkais ar policininkais. Šio ženklo atstovai sugeba labai lengvai bendrauti ir sužavėti žmones, taigi vertėtų pasvarstyti apie darbą reklamos ar viešųjų ryšių srityje.

Jautis
Jaučiai itin vertina stabilumą ir jie sutiks dirbti labai sunkiai, jeigu gaus juos tenkinančias garantijas – pastovų atlyginimą, atostogas, socialines garantijas. Tai ryžtingi, atviri ir metodiški žmonės, kurie lengvai įsilieja į komandą ir tampa vienais patikimiausių jos narių. Šio ženklo atstovai jaučia silpnybę grožiui ir estetikai, todėl mielai dirbs su gėlėmis, maistu, juvelyrika bei prabangos prekėmis. Paprastai Jaučiai turi stiprų balsą ir aiškiai dėsto savo mintis, todėl pranešėjo ar vedėjo darbas yra tinkami variantai.

Dvyniai
Dvyniai mėgsta dirbti, tačiau tik tuomet, jeigu darbas stimuliuoja intelektualiai. Tai dvilypės asmenybės, tad jie pageidauja labai įvairaus darbo, didelio kiekio skirtingų užduočių ir mėgaujasi milžinišku tempu. Jiems sunku atlikti pasikartojančias užduotis ir išlaikyti sistemą. Tai puikūs mokytojai, architektai, brokeriai, kurie niekada nestokoja energijos ir yra pasiryžę rasti kūrybiškus problemų sprendimo būdus.

Vėžys
Šie švelnūs ir rūpestingi žmonės jaučia malonumą galėdami padėti kitiems, tačiau tai nereiškia, kad Vėžiai geriausių rezultatų pasiekia būdami medikais, veterinarais ar mokytojais, tai puikūs vadovai, kurie sugeba skirti pakankamai dėmesio kiekvienam darbuotojui. Šie žmonės dalija gerus patarimus, jie linkę saugoti aplinkinius. Tai labai atsakingos asmenybės, kurios pasieks daug visose srityse, kuriose reikia priimti svarbius sprendimus ir dirbti su žmonėmis.

REKLAMA

Liūtas
Žinoma, kad Liūtams labiausiai tinka vadovo pareigos – tai bebaimiai žmonės, kurie sugeba įkvėpti kitus, yra nepriklausomi ir mėgaujasi dėmesiu bei galimybe valdyti situaciją. Liūtams puikiai sekasi prisiimti didelę atsakomybę, jie džiaugiasi būdami svarbiausiais. Kita vertus, konfliktai dėl Liūtų valdingumo taip pat ganėtinai dažni, tačiau šie įgimtu žavesiu apdovanoti žmonės juos gana greitai nuslopina. Liūtai taip pat itin sportiški, taigi jie gali tapti profesionaliais atletais, treneriais, gidais.

Mergelė
Mergelės iš prigimties yra perfekcionistės, jos didelį dėmesį kreipia į detales, prisimena aibę įvairių smulkmenų ir sugeba idealiai sustyguoti savo dienotvarkę ir veiklą. Tai yra abstrakčiai mąstantys, tvarkingi žmonės. Mergelėms labai gerai sekasi aptarnavimo sferos darbai, jos yra puikios padavėjos, vadybininkės, stilistės. Šie žmonės labai gabūs kalboms, tad vertėtų pagalvoti apie žurnalistiką, rašymą, vertėjavimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA