REKLAMA

Meilės horoskopas (liepos 23-29 d.)

REKLAMA

Avinas. Turėsite pasistengti pirmadienį, kad padarytumėte tinkamą įspūdį ar  išpildytumėte mylimojo norus ir pageidavimus. O tai daryti tikrai verta, nors tokie niekalai kartais jus erzina. Savaitei įsibėgėjus gyvenimas kiek susijauks, tačiau patartina būti atidiems ir įsiklausyti į partnerių poreikius, kad suvoktumėte situaciją. Savaitgalį jums teks susidurti su galinga jėga – neverbaline informacija , kurią suprasti ir iššifruoti, žinoma, yra gana sudėtinga.

Tauras. Tai bus beveik tobula savaitė romantiškiems susitikimams. Bus lengva dalytis gerais jausmais pirmadienį. Galite būti tikri, kad jums svarbus asmuo parodys jums prielankumą. Puikiai leisite laiką tiek vieni, tiek su kompanija. Pasirūpinkite, kad šią savaitę dienotvarkėje būtų įrašytas bent vienas pasimatymas! Savaitgalį jus užvaldys stiprūs jausmai, tačiau gali kilti problemų, jei pernelyg rimtai reaguosite į draugišką erzinimą.

Dvyniai. Pirmadienis bus visiškai neromantiškas. Nors žmones, kurie jau senokai yra kartu, net ir sąskaitų ir įvairiausių buitinių reikalų tvarkymas gali dar labiau suartinti. Nuo antradienio atsiras daugiau judesio, keletą dienų būsite apdovanoti socialine energija, išnaudokite ją: skirkite pasimatymą ar pasigerinkite mylimiesiems. Savaitgalis tinkamas surengti didelį šou tam, kad jums svarbus asmuo jus prisimintų ilgam.

Vėžys. Savaitės pradžioje puikiai jausite ir suprasite savo mylimuosius ar simpatijas, todėl išnaudokite tai. Parašykite SMS ar laiškelį ranka, išsakykite žodžiu, ką jiems jaučiate. Tikrai dėl to nesigailėsite! Su namais susiję reikalai atitrauks jūsų dėmesį savaitės viduryje, teks įvykdyti ilgai atidėliotas užduotis ar namų ruošos darbus. Padarykite tai, prieš užsiimdami pasimatymų organizavimu. Atsargiai savaitgalį: jūsų laukia stiprūs išgyvenimai. Intensyvūs jausmai gali šiek tiek gąsdinti.

Liūtas. Pirmadienį finansiniai reikalai atsilieps ir asmeniniam gyvenimui, galbūt tai – į gera? Kad ir kaip būtų, pirmiausia sutvarkykite piniginius dalykus, tik tada galėsite atsipalaiduoti ir būti savimi, kai bendrausite su mylimuoju ar draugais. Nuo antradienio iki ketvirtadienio vyks intensyvus bendravimas, todėl pats laikas paliesti svarbias temas arba atvirai jums svarbiam asmeniui papasakoti, kas vyksta jūsų gyvenime ir kaip jaučiatės. Savaitgalį skirkite laiko apmąstymams, greičiausiai prieisite prie gana įdomios išvados, susijusios su jūsų širdies reikalais.

REKLAMA

Mergelė. Pirmadienį dar nuo savaitgalio būsite ypač energingi ir aktyvūs. Dabar bus pats tinkamiausiais laikas pasidžiaugti pasiekimais romantiniuose reikaluose. Kitas dvi dienas skirkite rimtiems pokalbiams. Jausitės pasirengę svarbiam žingsniui, todėl būtų gerai, jei įsitikintumėte, ar jums svarbus asmuo mąsto taip pat. Savaitgalį jūsų dėmesį patrauks įvairios įdomios smulkmenos, kurios jus vers svarstyti, kas aplink jus vyksta. Tačiau prieš darydami išvadas, ilgai pamąstykite.

Svarstyklės. Geriausia, ką galite padaryti pirmadienį, – sėdėti tyliai ir nieko nedaryti, net jei labai to norėsis! Turite pasimokyti kantrybės ir pritaikyti tai realybėje. Kitas dienas romantiniai jausmai sukils kaip banga, nepražiopsokite ir suspėkite laiku ant jos  užšokti. Pasiūlykite jums patinkančiam asmeniui pasiimti laisvą dieną ir tinkamai ją išnaudokite. Savaitgalis bus kupinas pasikeitimų, kai kurie jų bus gana intensyvūs. Pasirenkite jiems!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA