REKLAMA

Nuspalvinkite savo nuotaiką!

REKLAMA

Angliškas posakis apie liūdesį (feel blue) tarsi reikštų, jog mėlyna nuteikia melancholiškai. Tačiau nebūtinai taip yra. Kiekviena spalva, jei tinkamai pasirinksite drabužius ar aksesuarus, padės pakeisti ir nuotaiką. Todėl ryte prieš veidrodį atlikdami kasdienius ritualus išnaudokite laiką ir apmąstykite, kaip jaučiatės, ir kaip savo nuotaiką galėtumėte pataisyti ar dar labiau pagerinti.

Mėlyna. Ši yra vandens, dangaus, taikos ir ramybės spalva. Sakoma, kad ji ramina sielą. Atsipalaidavę ir ilgai žvelgę į mėlyną spalvą, pajusite ramybę, lyg pabuvoję prie vandenyno. Jei darbe laukia svarbi diena, prie aprangos priderinkite kokį nors ryškų aksesuarą (raudoną skarelę ar kaklaraištį), kad ramiai mėlynai aprangai suteiktumėte solidumo ir jėgos.

Raudona. Ryški spalva, kuri gali priversti praeivius atsisukinėti. Raudonai vilkintis žmogus jaučiasi energingas. Šią spalvą patartina rinktis, kai jaučiatės neužtikrintai, trūksta pasitikėjimo savimi, o jo labai reikia. Jei jaučiatės nusilpę, blogos nuotaikos, raudona tarsi pasako, kad nors ir ne viskas dabar yra gerai, bet jūs tikite, jog viskas susitvarkys. Jei retai rengiatės raudonai, pamėginkite ją rinktis detalėms – įsigykite raudonus batelius, burgundinio vyno spalvos kaklaraištį, kepurę ar šalį. O galbūt vėliau išdrįsite apsivilkti ir raudoną kostiumą ar suknelę?

Žalia. Ji padeda pasijusti arčiau gamtos, atsipalaiduoti. Puiki spalva laisvalaikio aprangai. Ji padės, jei darbe vyraus chaosas, o jūs norėsite pasijusti saugiai audros epicentre. Tik verta atminti svarbų su šia spalva susijusį aspektą – pasirinkite labiausiai jums tinkantį atspalvį. Klauskite artimų žmonių, kurių skoniu pasitikite, teiraukitės parduotuvių konsultantų, kuri žalia spalva jums padėtų, o ne „skandintų“.

Oranžinė. Žinoma, apsirengę šios spalvos drabužiais garantuotai sulauksite dėmesio. Jei toks jūsų tikslas, taip ir padarykite. Jei ne, pasirinkite vieną šios energingos ir gyvybingos spalvos detalę (megztuką, rankinę). Oranžinė padeda atsiverti ir pelnyti to jums svarbaus žmogaus dėmesį.

REKLAMA

Purpurinė. Violetinė arba purpurinė yra karališkų asmenų arba aukšto rango dvasininkų spalva. Nenuostabu, kad kasdien retai kas išdrįsta rengtis purpuriniais drabužiais. Jei kurią dieną būtent tokią aprangą renkatės, vadinasi, siekiate elgtis, kaip norite. Tai reiškia, kad jaučiatės pakankamai stiprūs, pasitikintys savimi ir galintys patys daryti sprendimus. Purpurinę spalvą mėgsta kūrybingi žmonės.

Patarimai. Trūksta jėgos, kūrybingumo? Renkitės drabužius, kuriuose yra burgundiško vyno, raudonos ar geltonos (gintarinės) spalvų akcentų. Norite nusiraminti? Rinkitės žalią ar mėlyną. Jei jus apėmė žaisminga, linksma nuotaika, suspindėkite aukso, geltonos ar oranžinės spalvos detalėmis.

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA