REKLAMA

Kokiu maistu palepinti mylimuosius?

REKLAMA

Norite sukurti tinkamą vakaro nuotaiką ir gardžiu maistu pavaišinti mylimą vyrą ar moterį? Dėl skonio nesiginčijama, bet suklydus jį parinkti – neatleidžiama… Na, galbūt ir atleidžiama. Už pastangas. Štai keletas pagalbinių ženklų, kurie užves ant teisingo kelio ir padės skaniai prisimeilinti vienam iš dvylikos Zodiako atstovų.

Avinas. Aštrūs patiekalai jiems patinka. Aštrūs prieskoniai organizme padeda gamintis endorfinui (laimės hormonui) ir kelia adrenalino lygį. Šie kovingi ir ambicingi zodiako atstovai mėgsta iššūkius ir vertina pastangas, padėsiančias juos pasiekti. O gera maistas – tai kuras, užvedantis nuotykių mašiną.

Tauras. Tikra tiesa, kad Žemės stichijai atstovaujantiems Taurams, geriausiai tiks jos vaisiai – salotos. Tačiau svarbu, kad daržovės būtų pagardintos įdomiu, skaniu padažu. Žinoma, jie neatsisakytų gero deserto.

Dvyniai. Jiems patinka įvairovė, todėl nebandykite ypatingą vakarą Dvyniams patiekti įprasto maisto. Geriau jau investuokite – įsigykite unikalią kulinarinę knygą ar net kelias. Turite gaminti kūrybingai ir greitai. Šio ženklo atstovai negarsėja kantrybe.

Vėžys. Sausainiai, keksiukai, šviežiai iškeptas kvapnus pyragas. Pavaišinkite juo Vėžius, ir jie pasijus laimingi, kad jais rūpinatės. Jie tikrai moka atsidėkoti už tokį dėmesį.

REKLAMA

Liūtas. Drama šiems Ugnies stichijos ženklams patinka, todėl bet kokie ugningi patiekalai juos sužavės. Na, galbūt namuose geriau jokio pavojingo šou nerenkite, bet jei pasikviesite Liūtus  ten, kur lankytojų akyse prie atviros ugnies gaminamas maistas, jiems turėtų patikti.

Mergelė. Prieš gamindami pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, kas joms tinka ir naudinga jų sveikatai. Juk šis ženklas valdo sveikatą ir kūno rengybą. Mergelės patvirtina posakį, jog pirmiausia „valgome akimis“, todėl pasistenkite, kad patiektumėte patiekalą estetiškai. Geras pristatymas – daugiau nei pusė darbo.

Svarstyklės. Jos suteikia naują prasmę frazei subalansuota dieta. Šio ženklo atstovai turi išmokti „subalansuoti“ savo gyvenimą, santykius. Tai reiškia, kad jiems reikia lygiaverčio partnerio. Tai taip pat reiškia, kad jis irgi turi mokėti valgyti tiek ir taip, kad išliktų išoriškai patrauklus.

Skorpionas. Jei tai jaudins, tai yra jei valgydami jūsų patiekalus Skorpionai jausis gundomi, jiems tai patiks. Patiekite jiems skanų maistą, net jei jis ir neatitiks jų sveikos, nekaloringos mitybos standartų. Na, o tada galėsite kartu tas kalorijas sudeginti…

Šaulys. Niekada nebandykite jiems patiekti dietinių patiekalų. Šauliai pamanys, kad jums pasimaišė protas. O blogiausia, jie pagalvos, kad esate nuobodūs. Atminkite, jų moto yra „daug, daugiau, daugiausia“.

Ožiaragis. Jų įpročiai, taip pat ir valgymo, yra pastovūs. Todėl nemėginkite jų nustebinti kažkuo labai saldžiu, itin įmantriu ar pagardintu daugybe prieskonių… Iš tiesų jie vengia bet kokio pertekliaus. Vaišinkite Ožiaragius paprastais patiekalais, ir jie tai įvertins.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA