REKLAMA

Ar jūs – iš suderinamų stichijų?

REKLAMA

Elementas, kuriam priskiriamas jūsų Zodiako ženklas, yra svarbus. Ar jis dera su jūsų partnerio elementu, o galbūt vienas kitą gesinate?

Stichijos

Žemė: Tauras, Mergelė, Ožiaragis.
Oras: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.
Ugnis: Avinas, Liūtas, Šaulys.
Vanduo: Vėžys, Skorpionas, Žuvys.

Suderinamumas

Ugnis ir Ugnis. Tai yra ypač degi sąjunga, ji bet kokius santykius pavers labai intensyviais. Vieną minutę jie liepsnos aistra, o kitą – jau lakstys žiežirbos per ginčus, trankysis ego žaibai. Tačiau tai vyksta ne todėl, kad jie vienas kitam linkėtų blogo. Partneriai nejaučia neapykantos, jei kuris į akis pasako teisybę. Jie tikrai nenuobodžiauja būdami kartu. Iš esmės jie vienas kitam įkvepia energijos, o tai yra gerai.

REKLAMA

Ugnis ir Žemė. Tai yra labai patvarus derinys, kol abu jaučia susidomėjimą vienas kitu. Žemę išjudina dinamiškas Ugnies būdas, tačiau pastarasis gali pavargti nuo žemiško partnerio. Ši sąjunga gali būti kūrybinga. Bet jei Ugniai atsibos rutina, o Žemę erzins per daug pokyčių, nusivylimas kels įtampą santykiuose.

Ugnis ir Oras.  Jie abu tiesiog nejaučia, kada reikia sustoti. Oras įkvepia ugnį, tačiau galiausiai jie lieka per daug susijaudinę ir išsekę. Šiai sąjungai tikrąja ta žodžio prasme trūksta žemės po kojomis. Abu partneriai ims blaškytis, kentės nuo įvairiausių keistų sutrikimų,  nes tiesiog nesugebės ir neturės kur  įleisti šaknų.

Ugnis ir Vanduo. Tai dar vienas keistas derinys. Jei iš esmės partneriai turi daug bendro, galbūt jie išmoks priimti vienas kito skirtybes. Bet jei ne, taikos nebus. Ugnis manys, kad Vanduo jį sekina, gesina jo dvasią ir nusiteikimą.

Žemė ir Oras. Šie abu gali susiporuoti dėl protų traukos. Sąjunga bus sėkminga, jei partneriai jausis esą vienos komandos nariai. Toks ryšys gali būti gana produktyvus ir sveikas. Bet jei Oras ims kritikuoti partnerį, susierzinęs dėl lėto Žemės būdo, šis nusivils ir nebenorės tęsti santykių.

Žemė ir Žemė. Vienas kitame jie gali rasti paguodą. Jie puikiai vienas kitą supranta, žino, kas užveda partnerį. Jie juda tuo pačiu ritmu ir išlaiko pastovų tempą. Tai gali būti patvari, taiki sąjunga, kuri kiekvienam iš partnerių leidžia pajusti vidinę ramybę. Problemos kiltų tik tada, jei kuris iš poros yra pesimistas, jis gali kitą partnerį tempti žemyn, liūdinti.

Žemė ir Vanduo. Tai puikus energijos derinys, naudingas abiems partneriams, jei šie stengsis sukurti sveikus, pozityvius santykius. Vanduo pagirdo, nuramina Žemę, o ši palaiko partnerį. Tai gali būti gana kūrybingas ryšys ir puiki komanda. Partneriai puikiai dera vienas prie kito ir buvimas drauge gerina kiekvieno jų atskirai ir bendrą gyvenimo kokybę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA