REKLAMA

Kuris Zodiako ženklas – neištikimiausias?

REKLAMA

Kiekvienas gali būti neištikimas, tik priežastys, kodėl tam ryžtamasi, gali būti skirtingos. Vieniems norisi naujumo jaudulio, kiti jaučiasi nuvilti ir nelaimingi. Dar kitų savigarba ir pasitikėjimas savimi nukritę žemiau nulio, todėl vienos ar kelių naktų nuotykis leidžia jiems vėl pasijusti geidžiamais ir patraukliais. Nors būna ir chroniškų išdavikų.

Avinas. Šio ženklo atstovai ieško jaudulio. Tai vis dėl jų ego, dėmesio poreikio, taip pat svarbus ir savigarbos aspektas. Tačiau jie dažniausiai tik flirtuoja, jiems dėmesys paglosto savimeilę. Nors Avinai ir Ugnies ženklas, bet dažnai jie vengia uždrausto vaisiaus. Tačiau gali ryžtis romanui, jei sužinos, kad partneris buvo jiems neištikimas.

Tauras. Jie garsėja ištikimybe, tačiau, kaip ir Avinai, gali pradėti slaptą romaną, jei sužinos apie partnerio išdavystę arba įtars, jog šis yra neištikimas. Taurai blogai jaučiasi, kai jiems trūksta švelnumo, prisilietimų, dėmesio. Išdavystė tarsi užglaisto atsivėrusią vienatvės žaizdą, nes šio ženklo atstovams meilė ir švelnumas yra būtini.

Dvyniai. Ne kūno geiduliai, o labiau proto stimuliacija ilgais ir intymiais pokalbiais verčia Dvynius nusidėti. Būtent tai jaudina šiuos vietoje nenusėdinčius zodiako atstovus. Kai jie jaučiasi ignoruojami, atstumti, tada ima ieškoti giminingos sielos už namų sienų ir ten su ja leidžia laiką.

Vėžys. Dar vienas lojalus Zodiako ženklas, jis nėra linkęs išduoti, todėl jo motyvacija šioje srityje yra labai silpna. Jei Vėžiai išduoda, dažniausiai patenka į meilės-vergovės santykius. Šie Mėnulio vaikai tam ryžtasi, kai jaučiasi nevisaverčiai ir tušti, todėl jiems reikia save „užpildyti“.

REKLAMA

Liūtas. Ugningo ženklo atstovai ieško susijaudinimo. Jie būna neištikimi, kai sumažėja jų pasitikėjimas savimi arba jiems trūksta dėmesio. Kai kuri ejų yra gana geidulingi ir mano esą geriausi meilužiai pasaulyje, todėl jiems vis reikia naujų įrodymų, patvirtinimo, kad taip ir yra. Liūtai vyrai tampa ypač pažeidžiami, kai jiems prasideda vidutinio amžiaus krizė. Juos ima traukti 20 metų jaunesnės moterys, nes taip ir jie patys pasijunta jaunesniais.

Mergelė. Tai dar vienos emocionaliosios išdavikės. Joms labiau rūpi protą, o ne kūną gundantys ryšiai. Net nereikia sakyti, kad Mergelės dėl to jaučiasi labai kaltos. Kodėl jos ryžtasi išvadystei? Kai jos iš visų jėgų stengiasi dėl santykių, bet nusivilia. Tada ir įkrenta į kito glėbį.

Svarstyklės. Joms patinka teikti malonumą. Svarstyklės yra principingos ir rimtai žiūri į įsipareigojimus, todėl yra išdavikų sąrašo pabaigoje. Tačiau jos taip pat yra Zodiako ženklas, kuriam yra sunku pasakyti ne, todėl joms yra gana pavojinga flirtuoti. Svarstyklėms reikia švelnumo ir dėmesio. Jos gali turėti svajų apie amžiną meilę, bet nėra iš tų, kurios lengvai išduoda partnerį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA