REKLAMA

Meilės horoskopas (liepos 30–rugpjūčio 5 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmąją savaitės pusę kunkuliuosite energija. Jei esate vieniši, tai reiškia, jog atėjo laikas poruotis. Sutiksite daugybę karštų tipų, bent vienas iš jų jums tikrai tiks. Jei turite partnerį, galite pamąstyti apie bendrą kelionę. Kai kam teks prisiimti atsakomybę ketvirtadienį ir penktadienį, jei ne jums, tai bent jau teks pasinervinti, kai patirsite vadovybės spaudimą. Užtat savaitgalis suteiks galimybę pamatyti, kokius santykius galite turėti ateityje, ir jums tai patiks.

Tauras. Pirma savaitės pusė jus kiek nuvils. Tačiau bet koks procesas, net ir susijęs su santykiais ir jausmais, turi pakilimo, stagnacijos ar kritimo fazę. Nepulkite į neviltį ir nenustokite rizikuoti jausmų srityje. Reikalai žymiai pasitaisys ketvirtadienį ir penktadienį. Jausitės energingi, gerai jausitės, suraskite laiko pabūti su mylimuoju (ar tuo, kuris juo gali tapti). Šią savaitę būsite gana irzlūs, todėl pernelyg neįsijauskite, atsiribokite nuo tokios nuotaikos, kai reikalai atrodys nesuprantami, nepaaiškinami.

Dvyniai. Jūsų protas savaitės pradžioje padės jums žavėti ir atrodyti patraukliam priešingos lyties atstovams. Tai puikus laikas kviesti į pasimatymus, susitikimus, mylimajam pristatyti savo planus. Tiesiog virsite nuo veiklos, todėl jūsų partneris mėgins jus retkarčiais pristabdyti, kontroliuoti. Tai praeis, savaitės pabaigoje pajusite, kad su jums svarbiu žmogumi jus sieja savitarpio supratimas.

Vėžys. Ši savaitė gali būti jums sunki, tačiau galite guostis, kad ateityje tikrai viskas bus gerai. Nuo pirmadienio iki trečiadienio būsite susitelkę į save, galite ignoruoti savo mylimąjį arba pražiopsoti svarbią jums patinkančio asmens žinutę. Nieko tokio, reikia skirti laiko sau. Vėliau, kai nuo savaitės vidurio, labiau atsiversite kitiems, vis tiek ribosite kontaktus su išoriniu pasauliu. Vis dėlto savaitgalį jūsų nuotaika pasitaisys. Tačiau jums teks palaukti, kad gautumėte tai, ko trokštate.

Liūtas. Tyrinėti, bandyti naujus dalykus jums patinka. Savaitės pradžioje būsite kupini energijos, kuri leis tai daryti ir padės atrasti naujas vietas. Jei turite partnerį, greičiausiai santykiuose žengsite tvirtą žingsnį į priekį. Jei dar neturite poros, greičiausiai sutiksite tinkamą kandidatą. Kai ketvirtadienį ir penktadienį jūsų entuziazmas pasieks aukščiausią tašką, greičiausiai pajusite, kad taip jaučiatės ne vieni. Tik savaitgalį venkite ginčų. Konfliktai kils ne dėl paviršutiniškų dalykų, kaip atrodys iš pažiūros, o dėl daug gilesnių priežasčių.

REKLAMA

Mergelė. Savaitės pradžioje jausitės tarsi įstrigę vietoje. Jums labai norėsis skubėti tolyn ir nerti gilyn, tačiau atrodys, kad negalite pajudėti. Ramiau. Kalbėkite su mylimuoju aiškiai, be užuominų. Reikalai žymiai pasitaisys ketvirtadienį. Jei vis dar esate vieniši, darbo vietoje apsidairykite, gali būti, kad jums tinkamas kandidatas į draugus yra būtent ten. Jei esate poroje, su partneriu puikiai sutarsite. Jums nepatinka, kai paskutinę minutę keičiasi planai, bet šį savaitgalį būkite atviri pasikeitimams. Geras laikas – garantuotas!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA