REKLAMA

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Svarbiausia – gerai apsvarstyti sprendimus! Rugpjūčio mėnesį Marsas mus vers greičiau apsispręsti ir per ilgai nesiblaškyti. Galėsime išlošti tik tuomet, jei priimsime atsakingus ir gerai apsvarstytus sprendimus bei nuosekliai veiksime. Teisingumas bus lemiamas dalykas! Tad geriau prisiversti ir padaryti ilgai atidėliojamus darbus, nei patiems būti prigriebtiems ir nukentėti dėl aplaidumo!

AVINAS

Spaudimas iš visų pusių!

Gimę kovo 21–31 d.
Rugpjūčio mėnesį avinai bus neįprastai kaprizingi. Pajutę nepasitenkinimą, pasistenkite išsiaiškinti jo priežastį ir ramiai pašalinti ją!

Gimę balandžio 1–10 d.
Drąsieji laimi! Taip skamba Avino šūkis. Rugpjūčio mėnuo jam bus ypatingas. Kosminė Jupiterio parama padės pasiekti sėkmės visur be apribojimų. Svarbu tik pačiam pradėti veikti.

REKLAMA

Gimę balandžio 11–20 d.
Avinai bus spaudžiami iš visų pusių ir dabar turės įrodyti, kad jie yra įvaldę ne tik „kirsk-trauk“ metodą, bet sugeba žaisti ir subtiliau, gali pademonstruoti ištvermę ir strateginį sumanumą.

JAUTIS

Veiksmas vietoj emocijų!

Gimę balandžio 21–30 d.
Jaučiai įsikalė sau į galvą naują planą ir rugpjūtį darys viską, kad įgyvendintų savo viziją. Būdami apdairūs ir kantrūs jie gali padaryti stebuklus.

Gimę gegužės 1–9 d.
Viena vertus, atmosfera rugpjūčio mėnesį bus įkaitusi, kita vertus, Venera tuo metu suteiks jaučiams stiprią nuojautą ir supratimą, kaip švelniai numalšinti kylančias audras.

Gimę gegužės 10–20 d.
Jaučiai, kurie jau senokai atsidūrę slegiančioje padėtyje, taps vis nekantresni ir rugpjūčio mėnesį pagaliau įgaus drąsos priimti radikalų sprendimą ir žengti ryžtingą žingsnį, kuris daug ką pakeis.

DVYNIAI

Ramybės paieškos…

Gimę gegužės 21–31 d.
Jausmų chaosas? Dvyniai ilgėsis nerūpestingų laikų. Mat rugpjūčio mėnesį jų laukia jausmų sumaištis ir nusivylimai. Pasistenkite ištverti, po to gyvenimas vėl pagerės.

Gimę birželio 1–10 d.
Rugpjūčio mėnesį Dvyniai trykš energija, pajėgs versti medžius, rauti kelmus. Jeigu jų neapims didybės manija, jie iš tikrųjų galės atlikti mažų ir didesnių žygdarbių ir paskui mėgautis sėkme.

Gimę birželio 11–21 d.
Ateina meilės metas: kas dabar paklius į Dvynių širdį, įsitvirtins ten ilgam. Ir finansiniu atžvilgiu šiam Zodiako ženklui viskas klostysis puikiai.

VĖŽYS

Geri darbai

Gimę birželio 22 – liepos 1 d.
Verta pagarbos: Vėžys aptiks kūrybinę gyslelę ir intensyviai užsiims savo dvasiniu tobulėjimu. Tinkamas metas realizuoti save kūryboje ar daryti gerus darbus, skirti lėšų labdarai.

Gimę liepos 2–12 d.
Venera suteiks vėžiams galimybę rugpjūčio mėnesį mėgautis gyvenimu. Pasinaudokite tuo, leiskite sau atsipalaiduoti ir išgyventi nepaprastai malonių akimirkų dviese.

Gimę liepos 13–22 d.
Santykių su gyvenimo partneriu stresas apsunkins vėžiams gyvenimą. Paanalizuokite savo požiūrį, išsiaiškinkite patys, ar tikrai neklystate, ir elkitės su kitu taip, kaip norite, kad jis elgtųsi su jumis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA