REKLAMA

Numerologinis Rūtos Meilutytės portretas

REKLAMA

„Everybody's darling“. Plaukikė R. Meilutytė –  ne tik dėl stulbinamo sportinio pasiekimo, bet ir jauno amžiaus – per minutę tapo visų "meilute", numylėtine. Dabar ją vadina ir supermergaite, ir auksine mergaite… Numerologė Galina Šmidt penkiolikmetę olimpinio aukso medalininkę, remdamasi jos gimimo datos skaičiais, pavadino „tikra svajonių mergaite“. Ką jos varde ir gimimo laike įrašė likimas?

Gimimo data ir vieta: 1997 03 19, Kaunas.

Duota gimus: lyderio savybės, individualumas, nuolatinio mokymosi poreikis, vystymosi ir tobulėjimo potencialas.

Gyvenimo užduotis: naudos siekimas (visais aspektais), vystymasis ir tobulėjimas.

Išskirtiniai bruožai: „prezidentinis“ charakteris, nenoras paklusti. Gali būti egocentriška, bet gali parodyti ir labai kietą, vyrišką charakterį. Tai priklauso nuo aplinkybių.

REKLAMA

Jautri, lengvai įskaudinama. Ima į širdį tai, ką sako kiti. Jai yra svarbi kitų nuomonė apie ją. Mergaitė  labai reikli ir sau, ir kitiems. Ji tikrai žino, ko siekia gyvenime, moka nustatyti sau tikslus. Rūta pati sugeba įsipareigoti ir prisiimti atsakomybę. Ji nemėgsta, jei kažkas užkraunama prieš jos valią. Konservatorė. Kartais trūksta pasitikėjimo savimi (dėl amžiaus).

Čempiono bruožai: ryžtinga, atkakli, užsispyrusi, nuosekli. Labai aukštai pakelta kartelė, bet jai – įveikiama. Rūtai, kad ir ką pasiektų, vis bus mažai, kartelė bus nuolat keliama. Tai gerai sporte, bet nelabai – kitose gyvenimo srityse.

Ji gyvena pagal taisyklės "tai man galima, tai negalima". Rūta nuolat save riboja. Su laiku ji gali riboti ir kitus. Keturi devynetukai matricoje yra  INDIGO kartos požymis. Tai iš tikrųjų yra stebuklinga mergaitė. Jai numatyta labai didelė transformacijų galimybė.

Draugystė, meilė: puikiai moka palaikyti partnerį, bendrauti. Bet vyrai gali jos bijoti, nes ji yra labai stipri, daug kam neįkandama

Parengė numerologė Galina Šmidt.

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA