REKLAMA

Šiaurės Amerikos čiabuvių horoskopas

REKLAMA

Vietinių senosios Šiaurės Amerikos genčių gyventojai buvo artimi gamtai, stebėdavo gyvūnus ir jiems suteikdavo simbolinę prasmę. Jie irgi turėjo zodiaką, kuriame buvo dvylika gyvūnų. Kiekvieną žmogų, priklausomai nuo jo gimimo laiko, globoja tam tikras gyvūnas.

Ūdra, sausio 20 – vasario 18 d. Nenuspėjama, netradiciška, todėl ją kartais sunku suprasti. Norėdama pasiekti tikslą, Ūdra vadovaujasi neįprastais metodais. Tie, kurie už tai ją smerkia, yra neteisūs. Ūdros metodai dažnai būna efektyvūs. Šio gyvūno globojami žmonės taip pat pasižymi neįprasta pasaulėžiūra, turtinga vaizduote ir protu, tai jiems padeda pirmauti. Itin jautri, atidi ir stiprią intuiciją turinti Ūdra dažnai yra labai gera draugė. Draugiškoje aplinkoje ji yra jautri, užjaučianti, drąsi ir sąžininga. Kai leidžia sau parodyti blogąsias charakterio puses, ji gali elgtis be skrupulų, gašliai, maištingai arba šalintis aplinkinių.

Vilkas, vasario 19 – kovo 20 d. Labai emocionalus ir aistringas Vilkas yra tikras zodiako  numylėtinis. Šio gyvūno globotiniai supranta, kad viskas, ko mums reikia šiame pasaulyje, yra meilė. Jie sugeba mylėti. Nors gamtoje vilkai laikomi nepriklausomais, laisvę mėgstančiais gyvūnais, jie vis dėlto įvaldė vieną savininkiškiausių jausmų – meilę.  Šio ženklo atstovai gali būti švelnūs ir gailiaširdžiai. Draugiškoje aplinkoje Vilkas yra aistringas, dosnus, labai atsidavęs. Kai leidžia sau parodyti blogąsias charakterio savybes, jis gali būti nepraktiškas, užsispyręs, kerštingas ir apsėstas manijų.

Sakalas, kovo 21 – balandžio 19 d. Jis yra lyderis iš prigimties. Kai situacija būna ginčytina, į jį dažnai kreipiamasi tarsi į teisėją, taikdarį. Šio ženklo atstovai nemėgsta švaistyti laiko. Tikslesnis jų apibūdinimą būtų toks – jie kala geležį, kol karšta. Atkaklus, imasi iniciatyvos, todėl jis yra svarbus bet kurio kolektyvo ar sporto komandos narys. Jis gali atrodyti pasipūtęs, pernelyg pasitikintis savimi, bet dažnai būna teisus. Draugiškoje aplinkoje jis yra aistringas ir sugeba išlaikyti aistrą, ją kurstyti santykiuose. Kai leidžia sau parodyti blogąsias charakterio puses, Sakalas gali būti paviršutiniškas, grubus, netolerantiškas, nekantrus ir pernelyg jautrus.

Bebras, balandžio 20 – gegužės 20 d. Prisiimk atsakomybę, prisitaikyk, išgyvenk. Tai yra Bebro moto. Dažniausiai jis užduotis atlieka užtikrintai ir efektyviai. Strategiškai mąstantis ir gudrus šio ženklo atstovas yra priešininkas, su kuriuo skaitomasi tiek versle, tiek bet kokioje kovoje. Tie, kurie nori galynėtis su Bebru žodžių dvikovoje, irgi turėtų pamąstyti antrą arba trečią kartą. Jis yra aštraus proto ir jo sąmojis yra tikslus ir rėžia lyg skustuvas. Jam sekasi gyvenime, tačiau kartais jam kliudo netinkamas požiūris – viskas arba nieko. Na, jie dažnai būna teisūs, tačiau jiems reikėtų išmokti būti taktiškesniems. Draugiškoje aplinkoje Bebras yra gailiaširdis, dosnus, paslaugus ir lojalus. Jei leidžia sau parodyti bloguosius būdo bruožus, gali būti nervingas, bailus, savininkiškas, arogantiškas ir pernelyg reiklus.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA