REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (rugpjūčio 13–19 d.)

REKLAMA

Avinas. Jau pirmadienį trykšite entuziazmu. Juo ir puikiomis idėjomis užkrėsite aplinkinius. Patys planuokite nuostabius susitikimus ir priimkite kvietimus, nes jau antradienį ir trečiadienį jūsų dėmesį patrauks kiti (neromantiški) dalykai. Svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą! O prie širdies reikalų jau galėsite grįžti ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį. Nuo tada žvaigždės palaimins bet kokius jūsų veiksmus. Tai karštas metas jums, todėl pridera apsirengti atitinkamai! O štai sekmadienį suplanuokite sveiką pasilinksminimą. Ir be alkoholio ar kitų sveikatos nepridedančių dalykų galima puikiai praleisti laiką, ar ne?

Tauras. Romantiškuose santykiuose ženkite žingsnį po žingsnio. Neskubėkite, nieko nepražiopsosite. Todėl skirkite laiko tam, kad galėtumėte matyti, klausyti, jausti aplinką, netgi ją užuosti – rožes ar jums svarbaus žmogaus kvapą. Patarimas: stebėkite niuansus, jie labai pasitarnaus, daug dalykų taps aiškesni. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį būkite budrūs, sudėtingos situacijos gali sutrukdyti suprasti, kas iš tiesų vyksta. Jei neturėsite jokių įspūdingų planų savaitgalį, galite paruošti pietus ar vakarienę. Šiuo metu esate labai seksualūs, patrauklūs, o gaminimas kartu arba kam nors (ne sau vienam) gali labai pakelti nuotaiką!

Dvyniai. Pirmadienį flirtuoti jums padės technologijos.  Taigi naudodamiesi jomis, siųskite juokelius ar kibinančias žinutes. Tačiau jau nuo antradienio reikalai meilės skyriuje susijauks. Prieš ką nors apkaltindami, pirma peržiūrėkite savo motyvaciją ir intencijas. Ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį vėl pasitaisys reikalai su mylimuoju. Geros energijos netruks, tiek  bendraujantiems su naujais žmonėmis, tiek jau turintiems meilės objektą. Sekmadienį bus ramu, žiežirbos nebelakstys. Tai ir gerai, pats laikas ramiai pasimėgauti vienas kito draugija. 

Vėžys. Kiautas. Koks kiautas? Dabar pats laikas palikti komforto zoną ir užmiršti savisaugos instinktą, kai kalba eina apie meilę. Pirmadienį bus visai nesvarbu, ar pirmą ar 101-ą žingsnį žengsite link darnių santykių. Galbūt nusiųsite linksmą el. laiškelį naujai meilei, o galbūt su dabartiniu partneriu pereisite į kitą santykių lygmenį. Tiek jie, tiek jūs džiaugsitės, kad pasielgėte spontaniškai.  Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį būsite neįtikėtinai patrauklūs priešingos lyties atstovams. Gyvenkite, mylėkite… Dabar. Penktadienį ir likusias savaitgalio dienas teks skirti laiko apmąstymui (bet būtinai kalbėkitės apie tai, kas jus neramina).

Liūtas. Meilės planas, kurį sudarinėsite pirmadienį, bus sėkmingesnis, jei paklausysite draugo pastabų. Paprašykite jo pagalbos. Draugas padės Jums atrasti tą būtiną elementą, kurio trūksta, kad taptumėte tokiu, kuriam neįmanoma atsispirti. Nesijaudinkite dėl pasekmių. Antradienį ir trečiadienį klausykitės širdies balso – tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Kitas dvi dienas ir žvaigždės padės geriausioms jūsų savybėms – atvirumui, draugiškumui, domėjimusi kitais ir meile gyvenimui   – suspindėti visu gražumu. Puikus laikas! Išnaudokite jį, nes jau sekmadienį teks perkratyti ir perkainuoti vertybes širdies reikalų departamente.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA