REKLAMA

Lieknėjimo klaidos

REKLAMA

Iš pradžių visos dietos atrodo labai lengvos: svoris krenta pastebimai ir greitai. Tačiau pabaigoje net ir kelių šimtų gramų atsikratyti tampa sunkia užduotimi. Ar yra kokių patarimų „danguje“, kurie galėtų padėti lieknėti?

Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys)

Jums  gerai sekasi, kai priimate iššūkius ir juos įgyvendinate. Tikslų siekiate su nepalaužiamu ryžtingumu. Štai kodėl jums svarbi stipri motyvacija, kodėl turite numesti svorio. Didžiausias iššūkis jums bus nesibaigiantys pietavimai, vakarieniavimai restoranuose, kavinėse ar užkandžiavimai per priėmimus. Į kiekvieną susibūrimą einate entuziastingai. Jūs taip rūpinatės padaryti gerą įspūdį, kad net pamirštate dietą. Tokiems susibūrimams pasiruoškite iš anksto, apsirenkite dailiai prigulančius, figūrą išryškinančius drabužius. Nevalgykite riebaus, gausaus angliavandenių maisto, užsisakykite patiekalų, kurie būtų ruošti be sviesto ar kaloringų padažų.

Žemės ženklai (Tauras, Mergelė, Ožiaragis)

Stengiatės visada būti mandagūs? Puiku. Tik problema yra ta, kad stengdamiesi pamaloninti kitus, kenkiate sau. Persivalgote ir pamirštate dietą. Jums, Žemės ženklų atstovams, svarbiausia yra pasirinkti tinkamą lieknėjimo būdą. Taip pat – valdyti emocijas, neleisti joms imti viršaus, kai renkatės maistą. Mąstykite logiškai, vadovaukitės faktais, skaičiuokite porcijas, kalorijas. Tas gabalėlis šokoladinio pyrago, kuriuo norite sau pakelti nuotaiką, turi 500 kalorijų, o ledai, kuriais nutarėte atšvęsti gerą naujieną darbe, – kone tūkstantį! Nepaleiskite iš akių savo tikslo: matomoje vietoje pasidėkite savo fotografiją (kur esate puikios figūros) arba kokios užsienio žvaigždės (į kurios kūno formas lygiuojatės). Taip tiesiogine prasme matykite savo tikslą ir atsispirkite momentinėms pagundoms. Valios jūs turite.

REKLAMA

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis)

Šie geba mokytis ir būti disciplinuoti. Tačiau kalbant apie dietas, jie gali sau būti net per griežti. Siekdami tobulybės, jie  dažnai nusivilia, tada sako: „Ai, pasiduodu, nebesilaikysiu dietos. Dabar galiu suvalgyti VISĄ pyragą.“ Svarbiausia, kai stengiatės įveikti paskutinį lieknėjimo etapą, mąstykite taip: mažiau yra daugiau. Kuo mažiau taisyklių ir draudimų sau sukursite, tuo bus geriau. Valgykite nedaug, paprastą maistą ir leiskite sau per dieną truputį pasmaližiauti (nedidele porcija becukrių ledų, kitą dieną – gabalėliu kekso, trečią – batonėliu juodojo šokolado).

Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas, Žuvys)

Kas galėtų šiems ženklams trukdyti mesti svorį? Reikia nerti giliai, kad atrastumėte atsakymą. O tiksliau, pasikapstyti giliai paslėptuose jausmuose, kurie maitina jūsų alkį. Jums puikiai sekasi laikytis dietos iki tol, kol paleidžiate vadžias ir leidžiate jausmams valdyti situaciją. Norėdami, kad jūsų svoris keistųsi, pirmiausia išsiaiškinkite, kokios nuotaikos būdami dažniausiai persivalgote ar renkatės kaloringesnį, nesveiką, jums nenaudingą maistą. Gal negalite atsispirti bulvių traškučiams ar sausainiams, kai esate nusivylę ir taip norite save paguosti? Stebėkite savo blogus įpročius ir juos valdykite, taip galėsite kantriai ir iki sėkmingos pabaigos laikytis savo lieknėjimo plano.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA