REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (rugpj. 13–19 d.)

REKLAMA

2012 m.  33 savaitė. Ji visa palanki kūrybai ir tobulėjimui. Seksis bet kokie remonto darbai. Geras metas pabūti su šeima, lepinti namiškius, spręsti šeimos klausimus, suteikti pagalbą artimiesiems. Į tolimus kraštus geriau nevykti.

13 d., pirmadienis. Tai tvirto charakterio, pareigingų  žmonių diena. Šiandien galima kurti bet kokius planus. Gerai seksis spręsti juridinius ir finansinius klausimus. Tik neužsikraukite darbų daugiau, negu pajėgsite padaryti. Kontroliuokite mintis. Gali tekti rūpintis artimaisiais.

14 d., antradienis. Prieštaringa diena. Šiandien geriau nieko nepradėti, nebent naują darbą šiandien ir pabaigsite. Venkite ginčų. Galimos visokios revoliucijos. Kad neužsidirbtumėte galvos skausmų, daugiau laiko  praleiskite vienumoje.
 
15 d., trečiadienis. Šiandien gerai seksis tiems, kurie nepasiduoda emocijoms. Žmonės gali būti despotiški ir užsispyrę. Galite pasijausti taip, lyg visi aplinkiniai būtų susimokę jums užkrauti savo problemas. Darbo smegenims turėtų pakakti. Gerai seksis organizaciniai darbai.

16 d., ketvirtadienis. Jei planavote kažką sugriauti, nutraukti kokius santykius, tai padarykite šiandien. Seksis bet kokie griovimo darbai. Naujo nieko nepradėkite. Dieną gali lydėti nepasitikėjimas viskuo, agresyvumas, noras viską ir visus kaltinti. Šventes geriau atidėti kitai dienai. Jei pajausite energijos perteklių, užsiimkite fiziniu darbu arba pasportuokite. Venkite alkoholio. Yra krizių, nelaimingų atsitikimų, katastrofų ir gamtos kataklizmų (pasaulyje) tikimybė.

17 d., penktadienis. Galima tikėtis naudos iš savo veiklos. Gerai seksis meno, kūrybos bei organizaciniai darbai. Svarbu teisingai įvertinti savo ir kitų jėgas bei galimybes, kitaip vėliau galima nusivilti ir dienos rezultatais, ir savimi.

REKLAMA

18 d., šeštadienis. Labai stiprių energijų diena, kuri gali būti chaotiška. Energija bus ir pozityvi, ir negatyvi. Kokia vyraus jūsų aplinkoje ir galvoje, priklauso tik nuo jūsų minčių, elgsenos ir darbų. Būkite atsargūs, yra krizių ir nelaimingų atsitikimų tikimybė. Venkite konfliktų ir alkoholio.

19 d., sekmadienis. Puiki diena. Tinka aktyvus  poilsis. Seksis bet kokia veikla. Galima ką nors keisti savo gyvenime. Šiandien esame saugomi aukštesnių jėgų. Galima tikėtis dovanų. Nesiseks tik tingėti.

Parengė numerologė Galina Šmidt.

 

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA