REKLAMA

Numerologės skaičiavimai pasitvirtino: turime 5 medalius!

REKLAMA

Liepos 27 d. naujienų portale Alfa.lt publikuota žinutė „Numerologinė prognozė: kiek medalių iš Londono parsiveš sportininkai?“. Numerologė Galina Šmidt pasidžiaugė, kad jai pagal turėtus duomenis pavyko apskaičiuoti lietuvių rezultatus:

„Vasaros olimpinių žaidynių laikas (2012 07 27–08 12) ir vieta (Jungtinės Karalystės sostinė Londonas), kaip teigia numerologė G. Šmidt, tikrai palankūs Lietuvos sportininkams. Skaitmeninė analizė rodo, kad galime tikėtis nuo 3 iki 7 medalių.

Remiantis vilnietės numerologės skaičiavimais, sportininkai į Lietuvą turėtų parvežti 5 medalius (tris – užtikrintai, iš jų 1 – aukso), bet galime sulaukti ir septynių medalių (greičiausiai, bronzos ir iš tų sportininkų, iš kurių visai nesitikėjome).

Per šią olimpiadą galimas sportininkų ir sirgalių agresyvumo protrūkis. Bus nemažai nusivylimų, nesusipratimų ir netikėtumų. Mus gali pradžiuginti tie, iš kurių nieko nelaukėme. Ne visi sportininkai pateisins sirgalių lūkesčius.

Palankus metas plaukikei Rūtai Meilutytei, kanojininkui Jevgenijui Šuklinui, penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei, disko metikui Virgilijui Aleknai ir krepšininkams. Geriau, nei buvo galima tikėtis, seksis Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės bei irklavimo sporto šakų atstovams.

REKLAMA

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei rungtynių datos yra nepalankios, išskyrus tą dieną, kai žais su Argentina (tai bus pirmosios lietuvių rungtynės olimpiadoje, vyksiančios naktį iš liepos 29 į 30). Bet skaičiai rodo, kad yra didelė tikimybė, jog mūsiškiai žais pusfinalyje (šis vyks rugpjūčio 10 dieną).

Numerologiniai paskaičiavimai atskleidžia, kad rezultatai galėtų būti geresni, jei sportininkai į olimpiadą važiuotų tvirtai nusiteikę laimėti. Kai kurie Lietuvos atstovai į savo pergalę žiūri skeptiškai, o tai, numerologės G. Šmidt teigimu, nėra gerai.“

 

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA