REKLAMA

6 daiktai, kuriuos privalote išmesti!

REKLAMA

Ne tik dėl to, kad jie gadina bendrą interjero vaizdą, bet ir kenkia jūsų sėkmei. Fengšui arba senovės kinų erdvės ir daiktų išdėstymo joje meno žinovai pataria atsikratyti daiktų, kurie nuodija namų energiją. Jei norite susikurti šiltą, jaukią, džiaugsmingą aplinką, pirmiausia atsikratykite kenksmingų daiktų. 

Džiovintos gėlės

Sausos, džiovintos gėlės ir įvairiausios kompozicijos su sausais augalais yra blogas fengšui. Taip yra todėl, kad jie simbolizuoja sustingusią, užsistovėjusią energiją. Kai interjere yra sausų gėlių, tų namų šeimininkams būna sunku gyventi šiuo momentu. Jiems įdomesnė yra praeitis (vaikystė, jaunystė ar buvę mylimieji). Tokie žmonės gali jaustis taip, lyg viskas, kas geriausia, jiems jau nutiko, buvo. Taigi meskite lauk sausuolius ir pasimerkite šviežių gėlių puokštę. Žaliuojantį, vešintį augalą pastatykite prie namų įėjimo, taip jis energizuos ir suaktyvins jūsų kasdieną.

Sugedę prietaisai

Fengšui meistrams visi elektroniniai prietaisai simbolizuoja stiprybę ir jėgą. Sugedę aparatai, įrankiai gali jų šeimininkų gyvenime pasireikšti sveikatos problemomis, nutrūkusia ar nesiklostančia draugyste ar bloga atmosfera darbe. Nuneškite sugedusius prietaisus į taisyklą arba atsikratykite jų. Jau geriau tuščia vieta, nei erdvė užpildyta sugedusiu televizoriumi, skrudintuvu ar muzikos grotuvu.

REKLAMA

Nudžiūvę augalai

Augalai fengšui sistemoje simbolizuoja augimą. Bet tik tada, kai jie veši. Jei augalai jūsų namuose meta lapus ar yra nudžiūvę, tai sukelia problemas gyvenime. Galite ryte prabusti nepailsėję. Todėl snūduriuojate darbe. Galiausiai pervargę net nenorėsite užsiimti seksu. Jei netinkamai prižiūrėjote augalus ir jie nususo, tada juos išmeskite ir įsigykite sveikų, tačiau nepamirškite jais pasirūpinti. Jei esate prastas gėlininkas, nusipirkite šilkinių augalų, kurie labai primena gyvus.

Seni vaistai ir kosmetika

Pasibaigusio galiojimo vaistai ir kosmetika yra žalinga ne tik jūsų sveikatai (jei juos vartosite ar naudosite), bet ir kenkia jūsų namams. Tokiuose daiktuose slypi nuodinga energija, kuri trukdo paleisti, atsisakyti nereikalingų dalykų ar atgyvenusių santykių ir jums kenkiančių žmonių, atjaunėti ir atsipalaiduoti. Atidžiai visuose namuose apieškokite spinteles, išmeskite vaistus ir kosmetiką, kurių nenaudojate ar jų galiojimo laikas yra pasibaigęs. Jums palengvės iškart, taps paprasčiau atsikratyti nerimo, mėgautis laisvalaikiu.

Pasenęs maistas

Fegšui meistrai į maistą žiūri kaip į žmogaus gebėjimo mylėti kitus ir priimti jų meilę atspindį. Todėl jei jūsų šaldytuve yra daug seno, sugedusio maisto, tai gali pakenkti jūsų santykiams. Kiekvieną savaitę apžiūrėkite šaldytuvą, visus jo skyrius, ir išmeskite netinkamą maistą ar jo likučius. Jei įprasite taip elgtis, įgusite likučius tinkamai panaudoti virtuvėje. Jei laiku to nepadarote, tiesiog išmetate. Taip pat pajausite, kad tampa lengviau išreikšti meilę, ją priimti, puoselėti.

Buvusių mylimųjų nuotraukos

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “6 daiktai, kuriuos privalote išmesti!” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA