REKLAMA

Vestuvės pagal žvaigždes

REKLAMA

Mistiški ženklai, sėkmę nešantys daiktai ir veiksmai… reikalingi nuostabiai santuokos pradžiai. Kaip pasiruošti didžiajai dienai? Atsižvelkite į keletą žvaigždžių jums siunčiamų patarimų.

Mėnulis

Pirma, ką reikia žinoti, partnerystė yra Svarstyklių ženkle. Todėl kai ryžtatės ilgalaikiam įsipareigojimui, santuokos įžadus duokite tada, kai jaunas mėnulis yra Svarstyklių ženkle. Taip sėkmingai pradėsite partnerystę santuokoje ir ji kasmet vis augs, žydės, stiprės. O geriausia, kad mėnulio fazė būtų tarp jaunaties ir pilnaties. Dylantis mėnulis – ne itin tinkamas laikas duoti įžadus.

Venera

Jei Venera yra Svarstyklių ženkle, tai padės ypatingus dalykus paversti dar svarbesniais. Tokiu metu puikiai sutars šeimos nariai, artimieji, draugai. Viskas vyks lengvai, sklandžiai, harmoningai. Tokią dieną netgi patys galite papiršliauti ir supažindinti savo draugus. Jei jie patiks vienas kitam, gali irgi sukurti ilgalaikį ryšį.

REKLAMA

Nuotaka yra globojama Veneros, o jaunikis – Marso. Todėl paprašykite astrologų ar draugų, nusimanančių astrologijoje, pažiūrėti, ar santuokos dieną šios planetos bus palankiose padėtyse viena kitos atžvilgiu, o tai bus naudinga jauniesiems.

Jupiteris

Jei Jupiteris bus geroje padėtyje Saulės, Mėnulio, Veneros, Marso arba visų šių planetų atžvilgiu, tai lems sėkmingą tuoktuvių ceremoniją ir laimingą gyvenimą po jos.

Tinkamas laikas

Santuokos ceremonijos mėnesį pasirinkite atsižvelgdami į tai, ko norite iš šios institucijos. Kovas, liepa ir lapkritis padės sutuoktiniams gilinti jausmus vienas kitam. Kai valdo Oro ženklai (birželį, vasarį ir spalį) jūsų santuoka bus panašesnė į stiprią draugystę, kur itin svarbus intelektinis ryšys.

Ugningais mėnesiais (balandį, rugpjūtį ir gruodį) sudaryta sąjunga bus dvasinė su daugybe veiksmo ir nuotykių. Žemės ženklų karaliavimo metu (gegužę, rugsėjį ir sausį) ištartas TAIP padės sukurti saugią santuoką. Tačiau kai kuriems žmonėms tokia gali pasirodyti nuobodi ir ribojanti.

Planetų judėjimas

Rinkdamiesi tuoktuvių datą būtinai įsitikinkite, kad Venera arba Merkurijus juda į priekį. Jei kuri nors šių planetų juda atgal, vėliau tai gali sukelti komplikacijų santykiuose. Taip pat reikia pasižiūrėti, ar Venera ir Marsas tuo metu nėra priešiškuose Avino ir Skorpiono ženkluose.

Kai kas dar…

Yra toks posakis, kuris galėtų padėti išsirinkti savaitės dieną, tinkamiausią tuoktuvėms. Juo teigiama, kad pirmadienis yra sveikatai, antradienis – turtui, o trečiadienis  – visų geriausias. Tačiau nuo trečiadienio iki sekmadienio visos dienos yra tobulos.

Kalbant apie tuoktuvių drabužius, čia jau kiekviena tauta turi savas tradicijas ir prietarus: ką vilkėti tą dieną, o ko vengti. Tačiau visos nuotakos žino, kad per vestuves reikia dėvėti kažką seno, kai ką naujo, skolinto ir mėlyno. Taip neva jos gali užsitikrinti, kad santuoka bus laiminga.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA