REKLAMA

Kas kiekvienam Zodiako ženklui svarbiausia meilėje?

REKLAMA

Giliai širdyje kiekvienas mūsų tiksliai žino, koks vienintelis dalykas meilėje leidžia mums pasijusti užbaigtais.

Kartais būname išsibarstę ar tušti, retkarčiais galime nepaisyti  savo poreikių ir nerasti laiko svarbiausiems dalykams gyvenime.

Peržvelkite visus Zodiako ženklus ir sužinokite, kas svarbu yra jūsų partneriui. Koks būtiniausias jo meilės poreikis?

Avinas. Jam svarbu, kad partneris eitų tiesiai prie reikalo, nes Avinas nemėgsta laukti. Pažadintas nekantrumas ir spontaniškumo stoka gali nužudyti susidomėjimą priešingos lyties asmeniu. Bet jam blogiausia yra tada, kai supranta, kad partneris kažką nuo jo slepia. Geriau jau tiesiai šviesiai Avinui iškloti, kas ir kaip yra.

Tauras. Jei jūsų mylimasis yra gimęs po šiuo ženklu, žinokite, kad jam labiausiai reikia švelnumo. Jokių aštrių kampų, vulgarių kalbų, neskoningos aprangos ar grubaus elgesio. Rafinuotumu užkariausite jo širdį. Jei mylimasis elgsis kaip laukinis, Tauras negalės to „nematyti“, todėl pasigailėjimo toks garbintojas nesulauks. 

REKLAMA

Dvyniai. Bendravimas. Tai yra esminis šio ženklo atstovo poreikis. Jam reikia kasdien sulaukti el.laiško, tekstinės žinutės ar telefono skambučio. Dingti iš mylimojo Dvyniuko ryšio zonos, reiškia, pasirašyti sau mirties nuosprendį. Santykiuose, žinoma. Bendraukite su juo prisilietimu, kvapu, skoniu. Jam niekada nebus per daug šnibždamų, tik jums dviems suprantamų žodžių.

Vėžys. Jam ne tik svarbu jaustis saugomam, bet ir pačiam globoti partnerį. Tik saugioje aplinkoje jis geba auginti meilę. Lojalumas, pasitikėjimas ir jausmas, kad visiškai yra saugus mylimojo glėbyje, Vėžiui reiškia namus, vietą, kur jis nori sugrįžti.

Liūtas. Šio ženklo atstovas turi jaustis laisvas, kad galėtų būti švelnus, nuoširdus ir, kas svarbiausia, žaismingas. Tiesiog įsivaizduokite du liūtų jauniklius linksmai ir žaismingai besigalynėjančius pievoje. Vaikiškas nerūpestingumas yra didis dalykas. Aistra Liūtui yra svarbi, bet ji yra antroje vietoje po žaismingumo.

Mergelė. Nuoširdus gerumas – jums jis yra būtinas. Mergelės mylimasis turi rodyti gerumą ir kompetenciją. Kai šio ženklo atstovas mato, kaip partneris elgiasi su silpnesniais, jaunesniais ar neįgaliais žmonėmis arba gyvūnais, tai sušildo jo širdį, atveria ją meilei.

Svarstyklės. Taika ir harmonija. Jų pasaulyje nebūna per daug. Tačiau harmonija Svarstyklės gyvenime yra gyvybiškai būtina. Šio ženklo atstovo mylimasis turi gebėti prisitaikyti ir taip, kad keltų kuo mažiau bangų. Svarstyklės įvertins visas pastangas ir atleis visus mylimojo trūkumus.

Skorpionas. Be sąžiningumo ir garbingumo šiame pasaulyje jis jaučiasi tuščias, paliktas ir išduotas. Skorpionas taip pat vertina gerą seksą, kaip ir gebėjimą saugoti paslaptis ir nepliurpti visiems apie viską. Tačiau šie pagal svarbą rikiuojasi už pirmojo numerio. Juo pažymėti intymūs, sąžiningi santykiai.

Šaulys. Dosnumas yra vienas svarbiausių šio ženklo atstovų poreikių. Galimybė turėti laisvę duoti ir gauti Šaulio širdžiai yra esminė. Žinoma, tai susiję ir su vieša sfera. Šaulio mylimasis turi visiškai laisvai elgtis viešumoje ir prožektorių šviesoje. Geras seksas yra svarbus, bet jau antroje vietoje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA