REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (08 27–09 02 d.)

REKLAMA

2012 metų 35 savaitė: rugpjūčio 27– rugsėjo 2 d. Ji labai tinka įgyvendinti senus norus. Svajonės (sveikos) turėtų pradėti pildytis. Jei bus ne taip, kaip norėjote, neverta nusiminti. Geriau peržiūrėkite norus, patikrinkite, ar ne per aukštai pakelta reikalavimų ir troškimų kartelė. Svarbu nenorėti ir nereikalauti daugiau, negu nusipelnėte ar esate verti. Visą savaitę ypač stipriai veiks dėsnis: neteisk kitų ir pats nebūsi teisiamas. 

27 d., pirmadienis. Šiandien tinka posakis, jog pirmadienis – sunki diena. Ji gali buti chaotiška, reikalaujanti daug kantrybės. Jei nešvaistysite energijos veltui, gerai seksis bet kokie darbai.

28 d., antradienis. Geras metas bet kokių darbų pradžiai. Kad pasisektų, reikia nuoseklumo. Šiandien mažiau klausykite kitų. Jei teks priimti sprendimus, verta prisiminti, kad pirma mintis – auksinė mintis. Neprisiimkite daug įsipareigojimų. Nepasitenkinimą ir agresyvias nuotaikas gali nurimdyti meditacija arba sportas (pasirinkite tai, kas jums patogiau ir priimtiniau).

29 d., trečiadienis. Visko šiandien gali nutikti. Geriau mažiau bendrauti. Gera diena ką nors kurti, mąstyti, analizuoti, nepasiduoti emocijoms. Ši yra taikdarių diena, bet į kitų žmonių konfliktus, jei niekas jūsų neprašo, geriau nesikiškite. Stiprių energijų diena. Jos gali būti ir pozityvios, ir negatyvios. Yra krizių ir nelaimingų atsitikimų tikimybė.

30 d., ketvirtadienis. Blaivus mąstymas, teisingas situacijos vertinimas, nedidelės gudrybės  ir mokėjimas bendrauti – visa tai gali šiandien kurti stebuklus.

REKLAMA

31 d., penktadienis. Dvejopa diena, tarsi su dvigubu dugnu. Verta prisiminti, kad nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Atvirkščiai – irgi gali nutikti. Šiandien tinka patarlė: neverk pametęs, nesidžiauk radęs. Sutarčių pasirašymą geriau atidėkite kitai dienai arba jų galiojimą įrašykite nuo kitos datos. Galimos apgaulės, ypač finansinės. Teismų šiandien geriau vengti, nes bet kas gali būti nuteistas neteisėtai. Gera diena susitaikyti su tais, su kuriais esate susipykę. 

1 d., šeštadienis. Ambicingų žmonių diena. Stipri, palanki kūrybingiems žmonėms. Seksis visi darbai. Tik atsargiau už vairo, kelyje. Galimi įvairūs gamtos kataklizmai, bet ne Lietuvoje.

2 d., sekmadienis. Diena tinka atostogų pradžiai. Palankios kelionės ir aktyvus poilsis. Rami diena, palanki bet kokiam bendravimui. Visiems seksis susitarti. Svarbu neversti savęs ir kitų veikti prieš jų valią, ne pagal savo ar jų norus. Nieko negalima skriausti. Sekmadienis tinka bet kokiems pokyčiams. Puiki diena meilei, romantikai. Galimas netikėtas džiaugsmas, nelauktos dovanos.

Parengė numerologė Galina Šmidt.

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA