REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 03–09 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmadienį ir antradienį būsite tokie entuziastingi, kokie nebuvote jau daugybę savaičių. O entuziazmą jausite visose srityse, ne tik meilės reikaluose. Nors tiesa yra ta, kad jus šįkart užves ne meilė, o jaudulys, belaukiant naujų iššūkių. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus kiek ramesni, palyginus su kitomis savaitės dienomis. O štai penktadienį ir šeštadienį (romantiškiausias ir „flirtiškiausias“ jūsų savaitės laikas) būsite pačios geriausios formos. Sekmadienis bus gana sunkus: daug maisto, todėl galite apsunkti tiesiogine ta žodžio prasme.

Tauras. Jūsų didžios dienos (traukti priešingą lytį ir vilioti) šią savaitę bus trečiadienis ir ketvirtadienis. Taigi tuo metu dėvėkite pačius geriausius, mėgstamiausius drabužius, su kuriais jaučiatės ir atrodote patraukliausiai. Tomis dienomis žvaigždės padės jums meilės reikaluose, galbūt net pagelbės užmegzti naują romaną. Jei neseniai pradėjote naujus santykius, galite trečiadienį ir ketvirtadienį sulaukti žymaus jų suaktyvėjimo. Savaitės pradžia (pirmadienis ir antradienis) bus gana užimti darbais, o penktadienį ir šeštadienį nuotaiką gadins sprendimai, kurių nenorite priimti. Jei ketinate tartis dėl pasimatymo, geriau į jį eiti sekmadienį.

Dvyniai. Šios savaitės penktadienis ir šeštadienis – pačios geriausios dienos flirtui ir romantiškiems susitikimams. Turėkite tai galvoje, nes pirmadienį ir antradienį geriau praleisti su draugais, su jais pakalbėkite apie tai, ką veikiate šiame gyvenime, paprašykite jų patarimo. Trečiadienį ir ketvirtadienį skirkite sąskaitų apmokėjimui, susitelkite į darbą, aplankykite kaimynus. O tada ateis penktadienis. Nuo pat ryto tai bus puiki diena, kai jausite „chemiją“, trauką prie naujai sutiktų žmonių. Tai tęsis iki sekmadienio ryto, o paskutinę savaitės dieną laiką skirkite tipiškiems sekmadieniškiems reikalams.

Vėžys. Ne labai romantiška savaitė, nors malonių dalykų tikrai nuveiksite. Kartais jūs norėtumėte, kad iš paskos vaikščiotų fotografas ir gaudytų nuostabias akimirkas? Na, jo tikrai neprireiks pirmadienį ir antradienį, nes skubėsite atlikti daugybę reikalų. Ne meilė bus jums galvoje. O trečiadienį ar ketvirtadienį? Atrodysite gerai. Kvepėsite dar nuostabiau. O per vakarienę net beprotiškiausios jūsų pastabos daugeliui patiks. Penktadienį ir šeštadienį puikiai seksis palaikyti tą pačią nuotaiką. Ji jums tinka. O sekmadienį atsidursite dėmesio centre.

Liūtas. Jūsų gebėjimas mokytis, atvirumas priimant kitų žmonių požiūrį, atidus jų klausymasis iš tiesų yra patrauklus aplinkiniams. Savaitės pradžioje sutiksite žmogų, kuris padarys jums didelį įspūdį. Tai greičiausiai bus neromantiška patirtis, tačiau abipusio susidomėjimo niekaip nenuneigsi. Trečiadienis ir ketvirtadienis  nebus romantiški, nors lyg ir atrodytų, jog turėtų tokie būti. Tačiau jūsų draugų egoizmas trukdys jiems susitarti tarpusavyje, todėl susitikimus teks atšaukti. Reikalai pasitaisys penktadienį ir šeštadienį, o sekmadienį galite sutikti puikų žmogų ar patirti kai ką malonaus.

REKLAMA

Mergelė. Bet kokius romantiškus planus, kuriuos siejote su pirmadieniu ir antradieniu, nukelkite į trečiadienį ar ketvirtadienį. Dvi pirmosios savaitės dienos bus niekam tikusios, jas galima skirti liūdesiui arba… sportui (kiekvienam – pagal poreikius). Trečiadienį ir ketvirtadienį vyraus suderinamumo, derinimosi prie kitų tema. Tomis dienomis mėgaukitės geru maistu, išreikškite save, savo mintis ir idėjas ir emociškai gilinkite santykius. Penktadienį ir šeštadienį turėsite tiek darbų ir reikalų, kad pasijusite kaip nuvarytas arklys. Tačiau sekmadienis bus puiki diena atsipalaidavimui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA