REKLAMA

Rugsėjo horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Audringas laikotarpis. Jei kurį laiką jus kankino negera nuojauta, kad įsipainiojote į keblias aplinkybes, kad jaučiatės pataikę į svetimas vėžes, ilgiau tokių jausmų ignoruoti nebegalima. Rugsėjo mėnuo bus tinkamas laikas išsivaduoti iš gniuždančių sąlygų ir imtis konstruktyvių permainų. Žinoma, kad ten, kur pjaunama, lekia skiedros. Laikinus nepatogumus verta iškęsti. Užtat kaip smagu bus, kai atsinaujinsite ir pasijausite nevaržomi. Šį mėnesį bus lengviau atsikratyti klaidingų, sustabarėjusių nuostatų, žalingų įpročių bei žlugdančios priklausomybės.

AVINAS

Didingi jausmai

Gimę kovo 21–31 d.
Avinas rugsėjo mėnesį bus labai neramus. Įsidėmėkite, kad įniršis ir nekantrumas – blogi patarėjai! Karšto būdo Avinas rudens pradžioje per savo temperamentą prisidarys daugiau bėdų pats, nei sukels jam rūpesčių kiti. Tvardykitės!

Gimę balandžio 1–10 d.
Rugsėjis – sėkmingas mėnuo Avinui. Jis nuolat atsidurs tinkamu metu tinkamoje vietoje. Kosmosas pasirūpins, kad jį kilniaširdiškai paremtų globėjai, kad jo siekiams pritartų aplinkiniai..

REKLAMA

Gimę balandžio 11–20 d.
Karštas flirtas su priešingos lyties atstovu sužadins norą labiau suartėti. Jei Avinas norės, kad iš nerūpestingo žaidimo išeitų kai kas daugiau, jam reikės gerokai pasitempti ir parodyti save iš geriausios pusės.

JAUTIS

Mažiau šnekų, daugiau darbų!

Gimę balandžio 21–30 d.
Rugsėjo mėnesį Jautis galės stebinti aplinkinius savo milžiniškais energijos ištekliais ir stipria valia. Iš anksto susiplanuokite darbus. Ramiai bei užtikrintai judėkite link tikslo ir jums seksis.

Gimę gegužės 1–9 d.
Labai dirglūs ir nervingi bus Jaučiai rugsėjo mėnesį, lengvai leisis išprovokuojami konfliktams. Pasvarstykite, gal jūs iš tikrųjų per ilgai kentėjote ir šypsena reaguodavote į kitų žmonių jums krečiamas kiaulystes? Jei taip, mokykitės oriai ir kategoriškai pasakyti „ne“.

Gimę gegužės 10–20 d.
Jaučiams nederėtų ilgiau pasyviai stebėti, kas vyksta aplinkui. Imkitės aktyvios veiklos ir konstruktyviai panaudokite savo jėgas. Siekite sudaryti abiem šalims palankias sutartis, leiskitės į kompromisus. Naujos pažintys bus naudingos.

DVYNIAI

Bėgimas su kliūtimis

Gimę gegužės 21–31 d.
Rugsėjo mėnesį Dvyniai išgyvens tikrą meilės svaigulį ir emocijų sumaištį. Pasistenkite išsaugoti bent kruopelytę objektyvumo!

Gimę birželio 1–10 d.
Dvyniai rugsėjo mėnesį gali pasiekti didžiausią savo gyvenimo laimėjimą. Nieko nenusimato? Tuomet skubiai užsibrėžkite prasmingą tikslą ir imkitės veikti. Laimė lydės jus.

Gimę birželio 11–21 d.
Per egzaminus, patikrinimus ir sutarčių pasirašymus Dvyniams patartina būti labai atidiems. Rugsėjo mėnesį jie galės lengvai suklupti ant smulkmenų.

VĖŽYS

Nuoširdumas padės išvengti sunkumų

Gimę birželio 22–liepos 1 d.
Vėžiams rugsėjo mėnesį patartina būti garbingiems, atviriems, neignoruoti savo poreikių ir pamąstyti, kurioje gyvenimo srityje derėtų išsikovoti daugiau savarankiškumo. Laivės pojūtis paskatins naujiems laimėjimams.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA