REKLAMA

Numerologinė rugsėjo mėn. prognozė

REKLAMA

Rugsėjo mėnesio  tikslas – negatyvą paversti pozityvu. Žodžiu, valdys judėjimas, dinamika, laisvė.

Užduotis – stabilumo užsitikrinimas.

Šūkis: judėk į priekį, linksminkis, mylėk!

Problema – perdėtas žmonių reiklumas, perfekcionizmas, nepasitikėjimas gyvenimu.

Kliūtis – nusivylimai dėl nepasiteisinusių lūkesčių, sveikatos sutrikimai, įvairūs apribojimai, nesveikos ambicijos.

REKLAMA

Pagrindinė mėnesio pamoka – išmokti priimti pokyčius, permainas ir džiaugtis tuo, kas yra.

Apžvalga

Rugsėjis atneš įvairovės, padės suprasti žmones. Kiekvienas sužinos savo vaidmenį bendruomenėje. Geras metas formuoti tvirtus ryšius. Palankus laikas vestuvėms. Būtina atkreipti dėmesį į poilsį ir laisvalaikį. Kas dar neatostogavo – laimėjo. Rugsėjį visos kelionės bus sėkmingos.

Daugelio iš mūsų laukia įvairūs pokyčiai ir permainos. Jeigu išmoksite gyventi dabar, priimti viską taip, kaip yra, peržiūrėsite savo poreikius, įleisite gyvybės ir gaivaus oro į savo gyvenimą, – išvengsite daugelio problemų. Rugsėjis bus veiklos mėnuo. Galite gauti ilgai lauktų pinigų, bet su finansais reikia elgtis labai apdairiai. Šis rugsėjis – ateities pagrindas, naujų naudingų pažinčių metas. Drąsiai  rodykite savo talentus ir sugebėjimus, keiskitės, išbandykite savo jėgas. Ir mylėkite. Save – taip pat. Palankus metas išsilaisvinti iš įvairiausių spąstų (tiesiogine ir perkeltine prasme).

Ypatingos rugpjūčio mėnesio  dienos: 1, 3–6, 9, 10, 13, 15,  21, 22, 26, 28, 30.

Pastebėjote, kad  ypatingų dienų ypač daug pirmoje mėnesio pusėje? Numerologė Galina Šmidt teigia, kad tai gali būti susiję su žydų Naujaisiais metais (rugsėjo 17 d.). Kaip rodo mano patirtis, tai yra pokyčių metas. Tik reikia suvokti, kad keisti kažką galima, bet naujo pradėti neverta. Tai darykite po rugsėjo 25 d. (o dar geriau spalio mėnesį). Atminkite, kad patys kuriate savo gyvenimą – elgsena, darbais ir  mintimis (jos gali daug ką pakeisti).

Individuali prognozė

Kiekvienas žmogus turi skaitmeninę charakteristiką. Siūlau sudėti gimimo datos skaitmenis, o  gautą rezultatą sumuoti iki vienaženklio skaičiaus.

Pavyzdžiui, jei gimėte 1979 08 23, skaičiuokite taip:
1 + 9 + 7 + 9 + 8+ 2+ 3 = 39=3+9 = 12= 1+2 = 3.

Kad ir koks rezultatas būtų, vis tiek tai bus tinkamas metas meilei, atostogoms, nuotykiams. Tik apdairiau elkitės su pinigais ir vadovaukitės sveiku protu. 

1 (10).  Viskas turi ribas. Darbai seksis, jei žinosite saiką, ir atkreipsite dėmesį į smulkmenas.

Palankios dienos: 3, 6, 14, 16, 23, 27, 30.
Nepalankios dienos: 4, 5.

2 (11 ). Gali tekti atlikti taikdario vaidmenį. Arba piršlio. Jūs labiau nei kiti galite drąsiai keisti gyvenimą. Būtinas blaivus mąstymas. Tik  jūs šį mėnesi galite kažką pradėti 17 ir 28 dienomis. Tai yra svarbi informacija norinčioms pastoti (jei jūsų arba sutuoktinio gimimo datos skaitmenų suma yra 2 arba 11).

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA