REKLAMA

Spalvos ir kvapai: kas jus įkvepia ir nuramina?

REKLAMA

Sudėtingas ir įtampos kupinas kasdienis gyvenimas taps patrauklesnis ir priimtinesnis, jei save apsupsite jums tinkančiais kvapais ir spalvomis. Sužinokite, kuriam Zodiako ženklui kokia aplinka yra tinkamiausia. Dažniausiai žmonės intuityviai atsirenka, kas jiems tinka, padeda geriau jaustis. Tačiau jei nesate įsitikinę, kurį kvapą rinktis aromatinių žvakių ar smilkalų parduotuvėje, taip pat sutrinkate, kai reikia nuspręsti dėl namų dekoro elementų ir jų spalvų, astrologija jums pagelbės susikurti harmoningą aplinką.

Avinas. Vyšninė, skaisčiai raudona ir apskritai ugningos spalvos stimuliuoja Ugnies stichijos atstovą. Kadangi ir taip esate kupini energijos ir karščio, jus nuramins rami akvariumo gyventojų kasdienybė ar būste įrengtas dekoratyvinis fontanėlis. Namuose rinkitės mėlynus ir žalius tonus, o taip pat įsigykite žalialapių augalų. Atminkite, kad nudžiūvę ar sergantys augalai skleidžia užsistovėjusią negatyvią energiją. Pasirūpinkite, kad jūsų namus puoštų sveika augalija.

Avino kvapai: jazminas, rožė, greipfrutas, apelsinas ir pipirmėtė.

Tauras. Jam tinka gamtinės žalios, rudos, geltonos ir vario spalvos ir atspalviai. Visos jos taip pat tiks ir Tauro miegamajame. O štai darbo kambaryje ar būsto zonoje, kurioje paprastai darbuojatės, jums prireiks aktyvuojančių spalvų (ryškiai mėlynos, smaragdo žalios ar skaisčiai raudonos). Taip pat namuose turėkite kokią judančią interjero detalę, kad ji ir jus išjudintų, pavyzdžiui, tam tiks vėjo varpeliai ar senovinis laikrodis su švytuokle. Žinoma, jie turi būti itin kokybiški.

Tauro kvapai: ramunėlė, jazminas, levanda.

REKLAMA

Dvyniai. Dangiškieji dvyniai mėgsta porinius daiktus. Tačiau interjere jiems galioja „trijų taisyklė“, tai atitinka jų estetinį jausmą. Jei negalite apsispręsti kurį iš dviejų patinkančių daiktų rinktis, – nesirinkite. Prie poros tiesiog pridėkite trečią! Dvyniams patinka maišyti erdvėje spalvas ir raštus, tai juos įkvepia. Sakykite taip pilkiems, alyviniams, geltoniems ir kitiems subtiliems atspalviams, ypač miegamajame. Jums būtina rami miego aplinka, kitaip nepailsėsite.

Dvynių kvapai: sausmedis, jazminas, lauro lapas, verbena.

Vėžys. Šio ženklo atstovas gerai jaučiasi jį globojančios planetos Mėnulio tonais (balta ir sidabrine) nuspalvintoje aplinkoje. Tarsi jie būtų įsikūrę ežero pakrantėje, užlietoje mėnulio šviesos. Šias neutralias spalvas naudokite  namų ramybės zonose, ten, kur ilsitės. O štai kitas būsto vietas pagyvinkite brangiųjų ir pusbrangių akmenų kaip smaragdas, safyras ar granatas sodriais atspalviais. Pasirūpinkite, kad jūsų namų erdvė būtų švari, neperkrauta daiktais. Būtinai įsigykite augalų, kuriems reikia nemažai priežiūros.
 

Vėžio kvapai: jazminas, levanda, rožė ir vaisių ekstraktai.

Liūtas. Auksinė ir geltona tarsi pakrauna Saulės išrinktąjį Liūtą. Jis viduje panyra į taikų ramų būvį, kai išorėje jį supa harmonizuojantis spindesys. Jei jums reikia aktyvios aplinkos, rinkitės karališkąją purpurinę ir imperatoriškąjį kinų dinastijų dekorą. Prie mėgiamos geltonos ir auksinės dera raudona, granato ar rožinė spalvos.
 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA