REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (09 03–09 d.)

REKLAMA

2012 metų  36 savaitė: rugsėjo 3–9 d. Visa savaitė palanki bet kokių darbų užbaigimui. Seksis nutraukti išsikvėpusius, atgyvenusius santykius. Geras metas ruošti dirvą ateities darbams. Naujų ilgalaikių projektų pradėti neverta.

Atėjo atsiskaitymo laikas: jeigu kažką prarasite, neišgyvenkite, tai greičiausia karminis reiškinys, mokestis už anksčiau padarytus darbus. Jei galite, grąžinkite skolas. Skolinti pinigų negalima. Skolintis ir imti kreditus – taip pat nepalankus metas, galimos problemos su grąžinimu. Ši savaitė labai tinka spręsti meilės klausimus ir tarpusavio santykius, gali paaiškėti, ar jūsų jausmai tikri. Labai gera aktyvi savaitė, tik nereikia daryti  to, ko nereikia.

3 d., pirmadienis. Saugokite piniginę. Šiandien galima kurti bet kokius planus. Galimos manipuliacijos. Ambicingiesiems metas rodyti savo pranašumą. Nesigirkite per daug, galimas pavydas.

4 d., antradienis. Svarbiausia savaitės diena. Viskas kas šiandien įvyks, turės pasekmių. Geriau nieko nepradėti, nebent pradėtą darbą šiandien ir pabaigsite. Venkite ginčų. Galimos revoliucijos, neramumai. Palankus metas kažką užbaigti, mesti rūkyti.
 
5 d., trečiadienis. Šiandien gerai seksis bet kokios avantiūros. Užsispyrimas ir atkaklumas gali padaryti meškos paslaugą. Seksis įvairūs renginiai, organizaciniai trumpalaikiai darbai.

6 d., ketvirtadienis. Galima viską griauti, nutraukti  santykius. Bet kokie praradimai gali būti naudingi. Naujo nieko nepradėkite. Dieną gali lydėti agresyvumas, noras viską ir visus kaltinti. Įtampos laikas, svarbu neprarasti savęs. Šventes geriau atidėti kitai dienai. Jei pajausite energijos perteklių, užsiimkite fiziniu darbu arba sportuokite. Venkite alkoholio. Yra krizių, nelaimingų atsitikimų, katastrofų ir gamtos kataklizmų (pasaulyje) tikimybė.

REKLAMA

7 d., penktadienis. Ramybės, tolerantiškumo, pakantumo laikas. Visi baisiausi dalykai šią savaitę jau įvyko. Jei jums viskas praėjo sklandžiai, sveikinu. Tai reiškia, kad šiam momentui karminių skolų neturite. Geras metas menininkams.

8 d., šeštadienis. Galite pajausti turį daug energijos, atsiras noras daug nuveikti.  Bet geriau ilsėtis ir dar kartą ilsėtis. Arba gamtoje, arba ką nors kurdami. Palankios vandens, grožio ir sveikatingumo procedūros. Venkite konfliktų ir alkoholio.

9 d., sekmadienis. Šiandien labai tinka aktyvus  poilsis. Seksis bet kokia veikla. Galima kažką keisti savo gyvenime. Daugeliui galimas emocijų sutrikimas. Nespręskite finansinių klausimų, negalima gadinti santykių. Miegas šiandien turi gydomųjų galių.

Parengė numerologė Galina Šmidt.

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA