REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 10–16 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmadienį anksti baikite darbą, kad pailsėtumėte. Ir pernelyg nesirūpinkite meilės ar santykių reikalais. Antradienis ir trečiadienis vienišiams tikėtinas didelis meilės romanas. Dabar yra tinkamas laikas sukurpti romantiška planą ir jį įgyvendinti. Arba padarykite tai “vietoje”, iškart, kai sutiksite jums patinkantį asmenį. Tiesiog klausykite savo instinktų! Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. O štai nuo šeštadienio vakaro, jei skirsite ypatingą dėmesį tam tikrai susiklosčiusiai situacijai (arba tam tikram žmogui), jis atsipirks.

Tauras. Jei iki šiol slėpėte jausmus, pirmadienį žvaigždės bus palankios, kad  jais pasidalinti, apie juos papasakotumėte. Ar bent jau numestumėte kokią užuominą, kad jūsų meilės objektas suprastų, kad juo domitės. Antradienį ir trečiadienį kibkite į darbus, o štai meilės reikalams privalėsite pritaikyti lankstų požiūrį, nes griežto tvarkaraščio jiems nesustatysite. Jei turite porą, atminkite, kad santykiai dažnai reikalauja sunkaus darbo. Tačiau nesibaiminkite, viskas ketvirtadienį ir savaitgalį pasirodys esą paprasčiau, mieliau, linksmiau ir, tikėtina, karščiau, nei manėte. Jūsų prieraišumas ir juslingumas dabar ypač suaktyvėję, todėl parodykite šiuos jausmus, mokėkite jais pradžiuginti ir patys pasidžiaugti.

Dvyniai. Pirmadienį būsite ne kokios nuotaikos. Nenusiminkite, tai juk yra laikina. Antradienį ir trečiadienį jau turėsite jėgų susiimti, susigrąžinti savo energingumą. Nesvarbu, su kuo jums teks bendrauti, o tiksliau, flirtuoti, geriau jau jie būtų su savimi pasiėmę humoro jausmą, nes būsite itin šmaikštūs ir aštrialiežuviai. O štai kitas dienas privalėsite būti supratingi. Klausykite atidžiai ir pasistenkite išlaikyti dėmesį (kiek įmanoma ilgiau), kai su jumis dalinsis mintimis. Tikrai vertai tai daryti. Karštą pasimatymą planuokite šeštadieniui (arba sekmadienio vėlyviems pusryčiams) – tada jūsų žavesys bus ypač stiprus. Todėl spindėkite ir akinkite!

Vėžys.  Pirmadienį atkreipkite dėmesį į tai, ką nori jums pasakyti jūsų širdis. Verta ją išklausyti. Gyvenate vieną kartą, todėl visi jūsų jausmai yra svarbūs. Antradienį ir trečiadienį perspektyva meilės reikaluose atrodys miglota, nepriklausomai nuo to, ar  į pasaulį žvelgsite paniurę, ar  per rožinius akinius. Pasitikrinkite, ką jaučiate, jei TAS žmogus jums yra svarbus, imkitės veiksmų ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį. Jūsų planai (konkretūs ar idealistiški) šiuo metu gali visiškai derėti tarpusavyje. Sekmadienį likite namuose ir įsijauskite į mėgstamą – namisėdos  – vaidmenį.

Liūtas. Pirmadienį būsite susirūpinę kitais: klausysitės jų, įsidėmėsite, ką svarbaus jie sako  ar tiesiog rūpinsitės jais. Tai bus puikus laikas meilei, reikalai ypač pagerės antradienį ir trečiadienį. Jei turite porą, tai bus laikas parodyti, kaip dievinate savo mylimąjį ir pasijausti dievinamam. Jei vis dar esate vieniši, galite sulaukti dėmesio. Tik pasirūpinkite, kad atsidurtumėte įvykių centre. Tačiau kitas kelias dienas norėsite pabūti vieni, suprasti savo mintis ir jausmus. Padarykite tai. Šeštadienį jau galėsite visą laiką skirti linksmybėms ir meilei.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA