REKLAMA

Ar gera jūsų Zodiako karma?

REKLAMA

Jei gimimo laikas yra nulemtas, ar Zodiako ženklas (kai tam tikros planetos jūsų gimimo laiku išsirikiavo savita tvarka) atskleidžia, ką atsinešėte iš praėjusių gyvenimų?

Ar atseikėjo jums Dangus geros karmos, tai yra, ar nuveikėte praeityje ką nors gero, kad dabar galėtumėte pasidžiaugti saldžiais tų veiksmų vaisiais?

Gal kada jautėtės taip, kad esate stumiami priimti tam tikrus sprendimus ar nesąmoningai renkatės tam tikras aplinkybes? Ar norėjote pasirinkti būtent tą profesiją ir ne jokią kitą? Kodėl? Atsakymą į šiuos klausimus duotų vienas žodis "karma."

Pasąmonė, kuri egzistuoja jau tūkstančius metų, yra sudėtingiausias ir nuostabiausias dalykas šiame pasaulyje. Jūsų Saulės ženklas yra tarsi raktas, kuris paaiškina, kokią karmą atsinešėte. Paprastai tariant, jei praeituose gyvenimuose pažeidėte pusiausvyrą, šiame privalėsite ją išlyginti. Kaip?

Avinas. Ankstesniuose gyvenimuose visada elgdavotės tinkamai. Valgėte, rengėtės, dirbote, gyvenote taip, kaip visi. Prisitaikydami prie aplinkos jautėtės patogiai, buvote priimtinas aplinkiniams. Tačiau kartais dėl to nueidavote per toli, išsižadėdami savo principų, nes visi kiti tuo metų mąstė kitaip.

REKLAMA

Dabar jums lemta išsišokti ir taip, kad į jūsų nuomonę būtų atsižvelgta. Turite suvokti, kad jūsų pasaulėžiūra, pasirinktas gyvenimo būdas yra toks pat vertingas kaip ir kitų žmonių.

Tauras. Mėgstate gražius daiktus, tačiau dažnai sau jų neleidžiate įsigyti, net jei galite tai sau leisti. Ar reikia jums tos knygos, kurią vis pavartote ir vėl padedate į lentyną? Ir taip jau kelis mėnesius iš eilės. Galų gale juk galite ją iš ko nors pasiskolinti… Keliuose ankstesniuose gyvenimuose buvote, atvirai kalbant, šykštuolis. Gyvenote kaip vargeta, nors turėjote daug pinigų.

Dabar privalote išmokti džiaugtis gražiais daiktais. Jie yra dalis žmonėms skirtos dovanos Žemėje.

Dvyniai. Jus stebina paprasti dalykai gyvenime: debesys, gėlės ar upokšnio bangelės. Galite valandų valandas vaikščioti, sėdėti, stebėti tai, kas patenka į jūsų regos lauką. Per daugybę inkarnacijų (įsikūnijimų) buvote mokslininkas, susidomėjęs rimtomis teisės, teologijos, mokslo žiniomis.

Retai kada pastebėdavote smulkmenas aplinkoje, bet šie iš pažiūros paviršutiniški dalykai slepia gilias tiesas. Todėl dabar privalote juos pastebėti. Darykite tai!

Vėžys. Mylite namus, jums tai yra pati geriausia vieta Žemėje. Jūsų šeima jums yra pats svarbiausias dalykas pasaulyje, todėl ji taip jus myli. Tačiau ne visada toks buvote. Buvo ankstesnių gyvenimų, kuriuose tesirūpinote darbu, karjera.

Nesvarbu, ar buvote karalius, pirklys ar ūkininkas, greičiausiai pavaldinius ar darbuotojus pažinojote geriau nei savo šeimos narius. Šiame gyvenime turite išlyginti pusiausvyrą!

Liūtas. Ar jus dažnai erzina dėl pernelyg didelio jūsų ego? Viskas gerai. Jums dabar reikia suvokti savo asmenybės nuostabumą, nes ankstesniuose gyvenimuose tai ignoravote. Vis rūpindavotės kitais, neturtingais ir nuskriaustais. Su jais elgėtės taip, lyg jie būtų jūsų šeimos nariai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA