REKLAMA

Kaip mesti svorį pagal fengšui?

REKLAMA

Pagal senovinį kinų mokymą fengšui žmogui antsvoris atsiranda tik tuomet, kai jį supa daugybė nenaudojamų daiktų, jo galvoje sukasi chaotiškos mintys ir jis atlieka per daug nereikalingų veiksmų ir poelgių. Dėl to beprasmiškai iššvaistomos jėgos, prarandamas brangus laikas ir nebelieka galimybės įgyvendinti pirmojo svarbumo siekių.

Kiek daug jau išrasta visokių sistemų ir metodų, turinčių padėti atsikratyti per didelės kūno masės. Šią problemą be perstojo tyrinėja ir bando spręsti medikai, savo veikalus skiria psichologai, tuo užsiima dietologai ir sporto instruktoriai, farmacininkai ir net magai. Bažnyčia visais laikais stengėsi atkreipti mūsų dėmesį į persivalgymą, kuris laikomas nuodėme.

Ir nors visi užsiėmę nevaisingomis liesėjimo pastangomis, pagal statistiką aišku, kad žmonija nesiliauja daug valgyti ir atitinkamai pilnėti. Tukimo tempai – tiesiog rekordiniai. Peršasi išvada, kad tradiciniai antsvorio atsikratymo būdai nėra efektingi. Reikia galvoti apie naujas galimybes, kaip nusikratyti nereikalingų kilogramų.

Kur kas naudingesnis už vakarietiškas liesėjimo metodikas – vaistus, dietas, vibruojančius diržus – gali būti žvilgsnis į Rytus.

Kinijoje storam žmogui reiškiama užuojauta, nes jis laikomas tikru ligoniu. Pagal fengšui sistemą, sublogti gali kiekvienas žmogus, jeigu jis to tikrai užsinorės ir įdės atitinkamų pastangų.

REKLAMA

Dauguma storų žmonių trokšta tik vieno – tapti lieknais, bet jie neskuba arba nenori ko nors dėl to daryti. Fengšui specialistai aiškina, jog antsvorio problema atsiranda dėl neteisingo laiko organizavimo ir netinkamos mitybos, taip pat dėl nesugebėjimo nusiteikti lieknėjimui.

Pasiryžęs suliesėti žmogus pirmiausia turi užsiimti savo aplinka ir išvalyti ją nuo visokio daiktų „antsvorio “. Tai bus pirmas milžiniškas žingsnis link normalios figūros.

Liesėjimas fengšui specialistams asocijuojasi ne su dietų laikymusi ar prakaitavimu sporto klubuose, o su nereikalingų daiktų pašalinimu iš savo būsto ir aplinkos.

Atidžiai apsidairykite aplinkui: gal aptiksite seniai perskaitytų ir nereikalingų žurnalų, laikraščių, praplėštų vokų, tuščių dėžučių, nejudinamų indų, drabužių
ir daug kitų daiktų, kuriais nesinaudojote ilgiau nei pusmetį. Jų ir atsikratykite. Netrukus pajusite, kad palengvėjote kartu su savo aplinka.

Parengė Gražina Vasiliauskienė.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA