REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 17–23 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmadienis bus saldus (su truputėliu aštrių prieskonių). Štai kodėl tądien galite būti tikri saldžiakalbiai. Jums bus nesunku įtikinti kitus. Taip pat norėsite savaitės pradžioje elgtis gražiai, lengvai. Ne tik su mylimaisiais, bet apskritai, visose gyvenimo srityse. Šiuo metu vyraus ne veiksmai, o emocijos. Todėl leiskite sau jausti, pabandykite suvokti kitų jausmus. Na, o kalbant apie judesį, jau nuo ketvirtadienio iki šeštadienio stos laikas veikti. Jei jūsų tikslas laimėti mylimojo širdį, ką gi – laimėkite ją! Sekmadienį išeikite kur nors parodyti save ir savo geranoriškumą!

Tauras. Turite porą ar ieškote jos, pirmadienį laikas bus skirtas jums. Išeikite pasivaikščioti, užsisakykite masažą ir pasirenkite ateinančioms dienoms. Tada sukils jūsų jausmai ir aistros. Tie, kurie laikė jus ramiais, turės persigalvoti. Nuo ketvirtadienio vakaro iki šeštadienio, būkite smalsūs reikaluose, susijusiuose su meile. Kuo daugiau sužinosite, tuo daugiau turėsite galimybių keistis, augti, tobulėti. O kiekvienas naujas susitikimas reikš naujas galimybes. Sekmadienį vėl pajusite žemę po kojomis, ką gi bu pats laikas patyrinėti, paanalizuoti tai, ką sužinojote per savaitę.

Dvyniai. Pirmadienį bus didelė romantiškos pažinties tikimybė. Jei esate paskendę darbuose, bent jau laisvą laiką po darbo išnaudokite susitikimams (arba skirkite laiko susirašyti, susisiekti su jums rūpinčiu asmeniu). O tada jau kelias ateinančias dienas galėsite „virškinti“ gautą informaciją. Flirtuoti ir laidyti juokelius – smagu, bet ar tik to jums reikia? Nieko nepasieksite, jei nežinosite, ko norite. Tada nuo ketvirtadienio iki šeštadienio turėsite galimybę pagreitinti įvykius. Tai bus laikas megzti naujus kontaktus, pradėti santykius. Ir žinote ką? Jūs esate pakviesti!

Vėžys. Jei meilė jums anksčiau priminė gėlių pievą, tai šiuo metu gėlės jūsų nebedžiugins. Dabar yra laikas, kai reikia saugotis, kad einant ta pieva, neįsmuktumėte į kokią duobę ar pelkę. Tai reiškia, turite kreipti dėmesį į visus susitikimus ir labai atidžiai klausytis vidinio balso. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio planuokite susitikimus su draugais, jums pravers su jais pakalbėti apie dabartinę jūsų situaciją, papasakoti (ar kartu pasijuokti) iš to, kas jums nutiko. Na, o sekmadienį pasitelkite protą ir visas intuityvias galias, nes gali pavykti meilės santykius pasukti jums tinkama kryptimi.

Liūtas. Pirmadienis palankus planuoti romantiškus savaitės susitikimus. Nuo antradienio iki trečiadienio laiką skirkite pokalbiui (su draugais ar jums svarbiu asmeniu). Na, o pasimatymams, pasilinksminimams numatykite ketvirtadienio,  penktadienio ir šeštadienio vakarus ir naktis. Tai bus laikas kupinas nuotykių, geros nuotaikos ir teigiamos nuostabos. Nebijokite paaiškinti, ką turite galvoje, jei kiti nesupras jūsų minčių (kartais užuominos gali nuvesti ne ten, kur siekėte). Sekmadienį ištempkite akis ir ausis, stebėkite ir klausykite, kas vyksta.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA