REKLAMA

10 populiariausių sapnų ir jų aiškinimai

REKLAMA

Kartais, nors sapnuojame gana trumpai, sapnas taip įstringa mintyse, jog niekaip negalime jo pamiršti. Sužinokite dešimtį populiariausių sapnų ir ką jie jums nori pasakyti.

Gal ir gyvenimas tėra sapnas, tačiau čia jau filosofų sritis. O psichologai sako, kad naktį pasąmonė mums siunčia žinią, kurios nenorime priimti dieną. Sapnai yra tarsi užkoduotas laiškas mums. Sužinokite dešimt populiariausių sapnų scenarijų ir kaip reikėtų juos paaiškinti „žmonių kalba“.

1. Neveikiantys, pamesti daiktai: telefonas neveikia, automobilis sugenda, negalite surasti vyro ar žmonos.

Šis sapnas jums praneša apie tas gyvenimo sritis, kurias šiuo metu būtina „taisyti“. Galbūt jums reikia sumažinti gyvenimo tempą, nurimti ir suvokti, kuri gyvenimo sritis yra probleminė. Pavyzdžiui, jei sapnuojate sugedusį telefoną, atkreipkite dėmesį, kaip bendraujate su aplinkiniais. Ar stengiatės jiems perduoti žinią pozityviai? Galbūt turėtumėte apmąstyti savo elgesį?

2. Pinigai: gavote premiją ar praradote santaupas.

REKLAMA

Pinigai sapnuose simbolizuoja, ką vertinate ar kas jums yra svarbu gyvenime. Jei sapnuojate, jog staiga gaunate didelę sumą pinigų, tai reiškia, kad šiuo gyvenimo momentu jūsų vertybės yra aiškios, patys jas aiškiai suvokiate. Jei sapne parandate pinigus, galite jaustis taip, kad netenkate, nerandate gyvenimo prasmės. Stenkitės prisiminti, kas anksčiau jums buvo svarbu, pamąstyti, kokios vertybės yra jums brangios, kurias norėtumėte išaugoti, nepaisant pokyčių.

3. Vėl atsiduriate mokyklos klasėje arba susikertate per testą.

Šis sapnas reiškia, kad jums mestas iššūkis, o jūs bijote suklysti. Taip pat jis gali reikšti, jog jaučiatės kažkurioje gyvenimo srityje regresuojantys ir negebate atlikti jums skirtos užduoties. Sapnas gali nurodyti ir dar vieną būseną: šiuo metu galbūt jus ar jūsų gebėjimus mėginama patikrinti.

4. Jūs arba jūsų mylimasis serga arba miršta.

Galbūt atėjo didelių pokyčių metas, kai tam tikri dalykai jūsų gyvenime keičiasi arba išnyksta. Šis sapnas jums padeda tarsi pasitreniruoti praradimo jausmą, kurį galbūt patirsite tam tikrose realaus gyvenimo srityse. Galbūt tie pokyčiai bus susiję su santykiais, kitais žmonėmis. Labai retai šis sapnas aiškinamas tiesiogiai kaip pranašaujantis ligą ar mirtį. Tačiau po tokio sapnavimo ne pro šalį būtų iš tiesų pasitikrinti sveikatą arba paraginti tai padaryti mylimąjį.

5. Persekiojimas.

Jei jus vejasi sapne, tai reiškia, kad jaučiatės turį daugybę įsipareigojimų ir jums sunkiai pavyksta spėti juos vykdyti. Šis dažnai vadinamas „streso sapnu“, kuris skatina nurimti, sulėtinti tempą, perskirstyti atsakomybę ir darbus, atsipalaiduoti.

6. Dantys: šypsotės atidengdami eilę lygių, gražių dantų arba jūsų dantis nulūžta, iškrenta.

Dantys simbolizuoja laiką, stabilumą, brandą. Dantų būklė sapne duos vertingą nuorodą apie jūsų santykių, jausmų būklę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA