REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (09 17–23 d.)

REKLAMA

2012 metų  38 savaitė:  rugsėjo 17–23 d. Savaitės šūkis – susitaikykite. Neikite prieš Visatą. Šią savaitę bet kokie pasiekimai, jei jie pasiekti panaudojus jėgą (arba įdėjus per daug pastangų) gali turėti negatyvių pasekmių. Šios savaitės pamoka – išmokti laiku sustoti. Bet kokios konfliktinės situacijos yra naudingos, nes jos gali padėti  išspręsti užvilkintus klausimus. Bet kokie konfliktai ves prie taikos.

Atėjo metas kažką palikti praeityje. Pasiryžkite, nebijokite, atsikratykite naštos vardan džiaugsmingo gyvenimo. Savaitės įvykiai yra reikšmingi ateičiai. Galima sulaukti dvejopų pasekmių, todėl ypač svarbu apgalvoti visus siekius, pokalbius, veiksmus ir mintis.

Visatos dėsnis – panašus panašų pritraukia – veiks itin griežtai. Pernelyg dideli lūkesčiai, ambicijos, energijos perteklius – visa tai būdinga kiekvienai savaitės dienai. Viskas bus gerai tiems, kurie nebandys pakeisti pasaulio. Jei kas mėgins tai daryti, niekas nepatikės, kad pasaulį pakeitė būtent jis. Todėl tokių laukia nusivylimas.

Na, o žodį „pasaulis“ galima pakeisti bet kuo, kas jums yra svarbu, sutuoktinis, vaikas, tėvų elgsena, bendradarbių  požiūris į jus, aplinkinių nuomonė. Jei jums kažkas nepatinka, visos savaitės dienos tinka santykių aiškinimuisi, kartelei nustatyti, suprasti, kad yra ribos, kad visi turi teisę būti savimi, jog Visata  neprivalo paklusti jums, jūsų norams ir lūkesčiams.

17 d., pirmadienis. Galima reikšti ambicijas. Tingėjimas savyje slepia negatyvą. Problemas geriau spręsti be alkoholio. Posakis „pirmadienis – sunki diena“ šiandien netinka. Pasekmes matysite vėliau.

REKLAMA

18 d., antradienis. Ne viskas taip blogai, kaip jums atrodo. Sustokite, įsiklausykite į širdies balsą: ar jums tikrai reikia to, ko geidžiate? Gal tai jums svetima? Būna. Svarbu laiku suvokti, kokį vaidmenį atliekate vienoje ar kitoje situacijoje. Palankus metas atsikratyti nereikalingo. Gali būti labai skaudu, nes tai greičiausiai susiję su meilės reikalais. Gal geriau dabar suvokti, kad jus tiesiog išnaudojo?

19 d., trečiadienis. Tik darbas yra šiandien palankus. Nesiaiškinkite santykių, nebent esate pasiruošę agresijoms. Kita vertus, viskas, kas šiandien įvyks, bus tik į gera. Seksis norintiems kažką sukurti, suburti.

20 d., ketvirtadienis. Labai daug energijos. Būtų gerai, kad panaudotumėte ją gėriui. Pasiruoškite, šiandien galima kalnus nuversti. Klausimas, ar jums to reikia? Jei atsakėte teigiamai, jei jaučiate tokį poreikį, tada  pirmyn. Jums viskas seksis. Svarbu, kad mintys būtų šviesios, teigiamos.

21 d., penktadienis. Negalima pasirašyti sutarčių. Jei padarėte klaidą anksčiau, palanku perrašyti sutartį.  Neatlikite jokių finansinių operacijų. Jei kaimynė užėjo pasiskolinti druskos, padovanokite jai kelis litus: tegul eina ir tos druskos nusiperka. Situacijos gali būti įvairios. Būkite budrūs.
 
22 d., šeštadienis. Jei ir neplanavote, šiandien labai tinkamas metas kažką pabaigti arba pakeisti. Rezultatus pamatysite vėliau, jie bus palankūs visiems situacijos dalyviams. Aišku, tai ne visiems patiks. Bet ir neturi, nes tai yra jūsų asmeninis gyvenimas. Pasiruošę? Svarbu nieko neapgaudinėti. Ypač savęs.  Seksis bet kokia veikla. Palanku ir būtina  kažką keisti savo gyvenime. Kaip minėjau, savaitės energijos labai stiprios, gali būti net agresyvios. Gal geriau padarykite ką nors naudingo, pavyzdžiui, pasodinkite medį? Fizinis krūvis itin palankus net tiems, kuriems jis yra nerekomenduotinas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA