REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (rugsėjo 24–30 d.)

REKLAMA

Avinas. Judėkite toliau, tęskite širdies reikaluose tai, ką pradėjote. Dabar optimistiškai žvelgiate į ateitį ir žmonėms darote ypatingą įspūdį. Ir toliau taip! Tačiau apie trečiadienį ir ketvirtadienį aplinka nebus tokia palanki kaip savaitės pradžioje. Nebus lengva, tačiau širdies reikaluose geriau laikytis taisyklės: mažiau kalbų – daugiau darbų. Jau savaitgalį turėsite palankią progą. Galbūt žengsite svarbų žingsnį asmeniniuose santykiuose? Jei žinote, ko jums reikia iš meilės ir mylimojo, tada ženkite jį.

Tauras. Jei savaitė prasideda kažkokia keista nata (santykių srityje), pasistenkite nepriskaldyti iš adatos vežimo. Geriau pasistenkite kuo geriau suprasti situaciją, ypač tą, kuri susiklostys trečiadienį ir ketvirtadienį. Žvaigždės yra jums palankios, ir galbūt net paruošė jums staigmeną. Kitas kelias dienas žingsniuokite savu, įprastu tempu. Jei apima pojūtis, jog kažkas atsitiks, galbūt tai bus nuostabi nuotaika, kurią jums žada Visata sekmadienį. Meilė tvyro ore!

Dvyniai. Kad ir kokių pokyčių norėtumėte meilės reikaluose, jų tikėkitės savaitės pradžioje. Tuo metu pasistenkite atrodyti nepriekaištingai. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį jums norėsis siųsti pagalbos signalą SOS. Kartais romanas būna ne toks ir džiaugsmingas, lengvas ir aiškus, kaip norėtumėte. Galbūt Visata tokiu būdu jums nori kažką pasakyti? Kai kas iš artimų jums žmonių mėgins jums kai ką pasakyti. Išklausykite jį: tai labai jums naudinga (galbūt netiesiogine prasme) ir svarbu.

Vėžys. Prasidėjus savaitei būkite pasirengę šmaikštauti romantinėje aplinkoje. Jūsų protas ir nuostabios įžvalgos sukuria labai jau patrauklų derinį, nesuardykite jo. Tik ne dabar. Trečiadienį ir ketvirtadienį reikalai klostysis gana linksmai. Atsiras nuostabių galimybių asmeniniam tobulėjimui, santykių tyrinėjimui, taip pat linksmybėms ir žavėjimuisi. Nedarykite greitų išvadų šį savaitgalį, taip pat suteikite sau daugiau erdvės, nespauskite savęs į kampą!

Liūtas. Savaitės pradžioje bus pats laikas kurti naują planą esamiems santykiams ar būsimai simpatijai užkariauti. Esate kūrybingi, todėl panaudokite vaizduotę ir permąstykite užkariavimo taktiką. Trečiadienį ir ketvirtadienį jūsų instinktai bus aštrūs, todėl galimos  stiprios reakcijos. Patartina įjungti vidinę kontrolę, tik perleidę žodžius pro jos filtrą, ištarkite juos garsiai. Leiskite padirbėti protui. Pamankštinti protą ir kūną galimybė atsiras savaitgalį, su draugu ar jums svarbiu asmeniu. O juk dviese galima nuveikti dvigubai daugiau!

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę jūsų žvilgsnis bus aštresnis už erelio, tačiau širdies reikalai atrodytų daug geriau, jei į juos žvelgtumėte daug švelnesniu rakursu. Atsipalaiduokite, geriau jau tą vidinį kritiką įdarbinkite spręsdami darbo, ne meilės klausimus. Švelniau bendraudami su jums artimais žmonėmis leisite jiems lengviau kvėpuoti. Apie penktadienį ir šeštadienį būsite apimti aistros. Suplanuokite padaryti kažką visiškai skirtingo, nei esate įpratę. Pabūkite lauke, įkvėpkite gryno oro. Geriausias pasimatymas yra toks, kai du žmonės kuo nors užsiima, bando kažką nauja ir tai patiria kartu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA