REKLAMA

Kaip pritraukti pinigus pagal fengšui

REKLAMA

Praktiški kinai pradėjo ieškoti būdų, kaip privilioti pinigus į namus, keliais šimtmečiais anksčiau, nei tuo susidomėjo kitos tautos. Jie atskleidė pinigų cirkuliacijos dėsningumus ir ėmė kurti sistemas, turinčias nukreipti jų srautą pageidaujama linkme.

Šiuolaikinis fengšui mokymas pateikia daugybę rekomendacijų, kaip praturtėti. Tiek daug, kad joms išstudijuoti prireiktų ne vienerių metų. O ką naudoti praktiškai, jau nebeaišku. Kai kurie fengšui ekspertai siūlo per daug neišsiplėsti ir apsiriboti tik daugybės žmonių išbandytais ir pasiteisinusiais metodais.

Patikrinti metodai

Pradėkite nuo savo būsto apžiūros. Įeikite pro duris į prieškambarį ir atkreipkite dėmesį, kurioje vietoje nusirengę pasikabinate viršutinius drabužius. Palankiausia drabužių kabyklos padėtis bus iš dešinės (žvelgiant nuo įėjimo). Tik tokiu atveju pinigai plūs į jūsų namus, o ne lėks iš jų lauk.

Ši taisyklė tinka ir atviroms spintoms, kuriose kabinate paltus bei kailinius, ir paprastiems vagiams ant sienos, ir mažiems kabliukams, skirtiems rankinėms, skėčiams, ir smulkmenų lentynėlėms.

REKLAMA

Sėdėkite teisingai ir pinigai ims daugintis

Tam, kad atsirastų pinigų, visai nebūtina išeikvoti visų jėgų ir sveikatos, sugerti į save problemų verpeto ir be perstojo kentėti. Fengšui moko, kad reikia susirūpinti taisyklinga laikysena. Ypač svarbu tiesiai sėdėti darbe, namuose, restorane, svečiuose ir visur kitur. Teisinga sėdėsena sėdint pritraukia materialios gerovės energiją.

Svarbiausia taisyklė: nesėdėti nugara į duris. Jei nėra galimybės sėdėti veidu į duris, reikia įsigyti krėslą su aukšta atkalte. Tai reikš, kad jūsų nugara bus apsaugota ir pinigai nepateks į svetimas rankas.

Tualeto padėties ypatumai

Fengšui požiūriu tualetas yra nepalanki vieta pinigams daugintis, ypač klozetas. Todėl nepatartina įsirengti tualeto būsto viduryje. Tokių statybos projektų pasitaiko retai, bet vis dėlto jų būna.

Tualetas, anot fengšui specialistų, sugeria palankias energijos rūšis, o klozetas tiesiog ištraukia iš gyventojų finansinę gerovę ir nuleidžia ją į kanalizaciją.

Kinai pateikia daugybę patarimų, kaip panaikinti neigiamą tualeto įtaką būstui, vienas iš jų tikrai pasitvirtino. Tai veidrodis! Jis turi kaboti ant išorinės tualeto durų pusės. Tokiu būdu visa, ką jūs įgijote, uždirbote, gavote dovanų ar net pavogėte, neišeis iš jūsų namų, kol jūs patys to nepanorėsite. O jeigu išeis, tai tik tam, kad pritrauktų dar daugiau pinigų.

Šaldytuvas – jūsų saugykla

Kai kurios šeimos pasistato šaldytuvą koridoriuje. Kitos įtaiso jį virtuvėje, bet taip, kad šaldytuvo durys atsidaro į durų pusę. Kinas, pamatęs tokį vaizdą, nusistebėtų ir pirmiausia patartų pastatyti šaldytuvą tokioje vietoje, kur jis būtų atgręžtas ne į duris, o į stalą, prie kurio šeima valgo.

Tik tada į namus ims plūsti pinigai ir pagerės visų šeimos narių sveikata, nes nuo šaldytuvo padėties priklauso skrandžio darbas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA