REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (09 24–30 d.)

REKLAMA

2012 metų  39 savaitė: rugsėjo 24–30 d. Ši yra tam tikro ciklo pabaiga. Energijos labai stiprios. Veikli savaitė, galinti atnešti naudos. Tinka tiek darbui, tiek poilsiui ir šventėms. Negalima piktnaudžiauti alkoholiu. Būtina vengti konfliktų. Kad ir kas įvyktų, nereikia ieškoti kaltų. Svarbu niekam nepakenkti.

24 d. (pirmadienis). Daugelį iš mūsų gali paliesti pokyčiai, kai kam ir nemalonūs. Svarbu patikėti, kad viskas, kas vyksta,  yra į gera. Ambicingumas yra palankus.

25 d. (antradienis). Labai gera diena. Ryžtingumas ir atkaklumas būtų šiandien privalumas. Palankios bet kokios finansinės operacijos.

26 d. (trečiadienis). Nieko naujo nepradėkite. Kontroliuokite savo veiksmus. Venkite žmonių susibūrimų. Palankus fizinis krūvis. Gerai pabūti gamtoje.

27 d. (ketvirtadienis). Stiprių žmonių diena. Palanku peržiūrėti savo tikslus, ar jie yra pasiekiami. Gal kažką reikia koreguoti, kad nereikėtų nusivilti? Tinkamas metas išvykoms. Bet kokie praradimai yra karminis reiškinys.

REKLAMA

28 d. (penktadienis). Gali vyrauti egoistiškos nuotaikos. Daugiau laiko skirkite šeimai. Nesiaiškinkite santykių. Palanku užsiimti kūryba.

29d. (šeštadienis). Diena gali prasidėti įvairiai. Svarbu neįsižeisti. Dažnai visi pirmiau pasakome arba padarome, o vėliau galvojame. Svarbu neprarasti pasitikėjimo savimi. Geras metas bet kokiems renginiams.

30 d. (sekmadienis). Diena su dviem „dugnais“. Galimi įvairūs netikėtumai – ir geri, ir nelabai. Planuodami gerai įvertinkite visas detales. Nepasiduokite manipuliacijoms. Atsargiai su finansais.

Parengė numerologė Galina Šmidt

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA