REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 01–07 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmadienį vadovausitės posakiu: „Carpe diem / Mėgaukis, naudokis diena“. Drąsiai spausite ranką žmonėms, kurių nepažįstate. Jei turėsite vakare pasimatymą su jums svarbiu asmeniu, būkite, kiek įmanoma, spontaniškesni. Bet antradienį ir trečiadienį geriau impulsyvumo venkite, patartina elgtis ramiau, neprarasti pusiausvyros. Jau ketvirtadienį ir penktadienį pajausite laisvę būti savimi ir elgtis taip, kaip esate įpratę. Tomis dienomis tinka flirtuoti. O savaitgalį, kad ir kaip keistai skambėtų, laimės jums suteiks tvarkymasis namuose.

Tauras. Jei sumažės susidomėjimas vienu jums patikusiu žmogumi, nereikėtų dėl to nusiminti. Taip sakant, turėsite iš ko rinktis. Neverta susitelkti į vieną.  Jei nesate tikri, ar jums būtent to žmogaus reikia, galite tiesiog dar pasižvalgyti. Kai kas nutiks antradienį ar trečiadienį, tai jums primins asmenį, kuris labai jums patinka. Esate laimingi, kai galite būti su juo. Jūs puikiai sutariate. O gal vis dėlto reikėtų nustoti žvalgytis ir griebti jautį už ragų? Ketvirtadienį ir penktadienį jums trūks drąsos ir ryžto, tačiau sekmadienį viskas susitvarkys.

Dvyniai. Kai kas pirmadienį jums duos patarimą, bet nebūsite tikri, ar jį priimti. Priimkite! Tai bus savaitė, kurią turėtumėte skirti sąžiningai peržvelgti savo mintis, tobulinti save, o tas patarimas paskatins jus tai daryti. Antradienį ir trečiadienį  kliūtys, su kuriomis susidursite, greičiausiai bus ne realybėje, o tik jūsų galvoje. Vienintelis dalykas, kuris jums labiausiai trukdo būti našiam, rezultatyviam, tai jūsų nusistatymas: jūs tiesiog nemanote, kad galite būti produktyvus. Trečiadienį ir ketvirtadienį jus apims tokia nuotaika, kad lengva ranka atliksite daugybę dalykų ir tai jums teiks malonumą. Džiaukitės tuo ir nepamirškite paflirtuoti su aplinkiniais, ypač vienu jų. Savaitgalis nebus ypač romantiškas, teks tokio palaukti.

Vėžys. Pirmadienį į bet kokius įvykius, susijusius su meilės reikalais, reaguokite. Taip, kaip reaguotumėte į bet kokią pastabą ar žinią darbe, tai yra nepraleiskite nieko pro akis. Greičiausiai prikalbėsite tokių dalykų, net pats nepatikėsite, kad tai išsakėte garsiai. Ši nuotaika greitai pasikeis. Antradienį ir trečiadienį žavėsite kitus (o jie neatsispirs jūsų žavesiui). Ketvirtadienį ir penktadienį jausitės tokie pasitikintys savimi kaip kokia kino žvaigždė, tai jus įkvėps savo kerus paskleisti neįprastoje jums aplinkoje. Jūsų savaitgalis bus skirtas įvairiems naujiems dalykams pradėti.

Liūtas. Su jums patinkančiu asmeniu galėtumėte kalbėtis iki pasaulio pabaigos. Iš jo nemažai sužinosite pirmadienį, tai paskatins tam tikras, su juo susijusias įžvalgas. Pavyzdžiui, jis yra protingas, gali daug ko jus išmokyti, jums taip patinka būti šalia jo, kad net sunku tai apsakyti. Antradienį ir trečiadienį tokioms mintims neturėsite laiko, nes jas užims darbas. Tačiau draugams praneškite, kad norėtumėte su jais pasimatyti ketvirtadienį ar penktadienį. Jiems tai patiks. Savaitgalį laukite kai ko naujo, kas jus labai sujaudins.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA