REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Garbingi nueis toliausiai! Spalio mėnesį teks prisiminti, kur pasielgėte pernelyg lengvabūdiškai ir neapgalvotai. Už nedorus ar netaktiškus poelgius turėsite atkentėti. Senieji įsitikinimai pradės kelti abejonių. Ateina laikas peržiūrėti savo vertybes. Gražios optinės iliuzijos turės išsisklaidyti, užleisdamos vietą kilniems tikslams. Jei esate pasirengę atsisakyti menkaverčių dalykų ir sugrįžti atgal prie savo esmės, tai jums pasiseks. Reikia būti garbingiems, kad išdrįstumėte pažvelgti realybei į akis. Nebijokite permainų. Naujos idėjos padės išsiveržti iš kaustančių aplinkybių.

AVINAS

Kelias laisvas!

Gimę kovo 21–31 d.

Avino laukia dideli darbai, nes taip, kaip iki šiol jis nebegalės toliau gyventi. Marsas spalio mėnesį suteks jam pakankamai energijos, kad galėtų įgyvendinti naujas idėjas. Svarbiausia – nesnausti.

REKLAMA

Gimę balandžio 1–10 d.

Kiek daug sėkmės laukia! Spalio mėnesį Avinui viskas, apie ką jis anksčiau tik išdrįsdavo pasvajoti, tarytum savaime ims kristi tiesiai į sterblę. Su sąlyga, kad jis nežiopsos, bus visą laiką išplėtęs akis ir pastatęs ausis.

Gimę balandžio 11–20 d.

Spalio mėnesio pradžioje pagaliau išsispręs daugybė sunkumų. Avinas galės lengviau atsikvėpti ir žengti laisvu keliu.

JAUTIS

Nusiteikite nemalonumams

Gimę balandžio 21–30 d.

Spalio mėnesį Jautis bus sustingęs vietoje ir nesugebės pajudėti į priekį. Blogiausias jo priešas – abejojimas savo sugebėjimais. Susitaikykite su savimi, džiaukitės tuo, kas jums sekasi ir vyksta gerai, ir pamažu sistemingai taisykite trūkumus. Taip atgausite pasitikėjimą ir išsijudinsite iš sąstingio.

Gimę gegužės 1–9 d.

Spalio mėnesį Jaučio laukia laimė meilės dalykuose ir nesėkmės darbe. Iš anksto nusiteikite nemaloniems pasiaiškinimams. Guoskitės romantiškomis valandomis dviese.

Gimę gegužės 10–20 d.

Jaučiui reikia pasiryžti vieną kartą išsikalbėti atvirai. Iki šiol jis nutylėdavo ir nurydavo visas nuoskaudas, bijodamas susipykti su brangiu žmogumi. Atvirumas nesukels jokios katastrofos, tik padės sustiprinti artimus ryšius.

DVYNIAI

Nauji impulsai

Gimę gegužės 21–31 d.

Spalio mėnesį Uranas ir Neptūnas kurstys sumaištį aplinkui. Būdami iš prigimties lankstūs, Dvyniai sugebės prisitaikyti prie bet kokių naujų aplinkybių. Jie mėgsta pokyčius ir nesijaudina dėl jų per daug.

Gimę birželio 1–10 d.

Dvyniai trykšta pasitikėjimu savimi. Jie tokie užtikrinti dėl savo pergalės, kad linkę pasielgti lengvabūdiškai. Būkite atsargesni! Išsaugokite šaltą protą, kitaip prašausite pro šalį!

Gimę birželio 11–21 d.

Spalio mėnesio pradžioje Dvyniai turėtų įgyvendinti ką nors svarbaus. Palankus metas egzaminams laikyti, pranešimams skaityti ar pareikalauti didesnio atlyginimo. Nepraleiskite tokios progos!

VĖŽYS

Intymus metas

Gimę birželio 22–liepos 1 d.

Spalio mėnesį Vėžiui teks sunkia širdimi atsisveikinti su kuo nors arba ko nors atsisakyti. Nebūkite per stipriai prisirišę prie to, kas priklauso praeičiai ir ko negalite išlaikyti arba sugrąžinti. Gyvenimas susideda ne tik iš atradimų, bet ir iš praradimų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA