REKLAMA

Kaip priversti jį pasipiršti?

REKLAMA

Tikitės ištekėti už šio ypatingo vyro? Tačiau vestuvėmis lyg ir nekvepia, bent jau iš mylimojo nesigirdi ir nesimato jokių ženklų. Ką daryti? Gal padės žvaigždžių patarimai, kaip kiekvieną iš dvylikos Zodiako atstovų paskatinti ištarti: „Ar tekėsi už manęs?“

Avinas. Negalite jo versti ką nors daryti. Tačiau galite pasinaudoti jo impulsyvumu, tada Avinas manys, kad galų gale tai buvo jo idėja. Apsipirkinėdami netikėtai užsukite į juvelyrikos parduotuvę, galbūt čia pavyks pasukti mylimo vyro mintis tinkama linkme? Gaila, Lietuvoje neturime savojo Las Vegaso, kur nuvažiavę pasilinksminti, galėtumėte ir spontaniškai susituokti.

Tauras. Šio ženklo vyrui svarbu saugumas ir praktiškumas. Niekas neliepia tiesiai šviesiai išrėžti jam į akis, kad jums labiau apsimokėtų apsigyventi kartu. Bet galima karts nuo karto subtiliai užsiminti, kad gyventi su dviem atlyginimais lengviau ir maloniau.

Dvyniai. Sunku šį skrajūną nuvesti prie altoriaus. Todėl su juo kalbėkite apie savo lūkesčius ir svajas, lyg jos nutiktų „kažkada“. Tačiau apie jas pasakokite dažnai, kad jam galvoje įstrigtų būsimų vestuvių vaizdiniai. Galbūt, kai bus geros nuotaikos, jam pačiam staiga kils idėjų, kaip geriau surengti jūsų abiejų šventę. Ir surengs.

Vėžys. Ultimatumas – arba vesk mane, arba skiriamės – tik išgąsdins Vėžį vyrą. Geriausiai jam galite padėti tiesiog būdamos romantiškos, gebėdamos išreikšti savo norus. Taip jis pasijaus padrąsintas ir išdrįs tinkamai pasipiršti.

REKLAMA

Liūtas. Šio ženklo atstovas gana greitai pripras prie draugės ir toks mylimosios statusas jį tenkins. Nes Liūtas vyras vis ieško tos tobulos akimirkos, kad galėtų įsimintinai pasipiršti. Galite jo draugui pasufleruoti, jog jums tiks ir viešos piršlybos, tarkime, per koncerto ar varžybų pertrauką.

Mergelė. Šio ženklo vyras, planuodamas pasipiršimą, gali taip įnikti į smulkmenas, kad  vis atidėlios tą svarbų momentą. Pavydžiam Mergelės vyrui subtiliai užsiminkite, kad tik ištekėjusi jam priklausysite visa. O tada pasakykite jam tiksliai, kokio sužadėtuvių žiedo norite, kad jam nereikėtų spėlioti.

Svarstyklės. Šio ženklo vyrai iš pažiūros yra tokie pasitikintys savimi… Todėl net juokinga atrodo mintis, kad jie bijo atstūmimo. Bet tai yra tiesa. Svarstyklės-vyras labai atsakingai žvelgia į pokalbį apie santuoką, todėl pati turėtumėte imtis iniciatyvos ir susitarti dėl vestuvių datos.

Skorpionas. Kalbėdama su Skorpionu susitelkite į savo poreikius, išsakykite juos. Nes šio ženklo atstovui visiškai tinka tokia situacija, kokia yra. Jam užtenka jus matyti ir draugės vaidmenyje. Jei pradėsite kalbą apie jį, Skorpionas tiks užsispirs arba dės į kojas.

Šaulys.  Šio ženklo atstovas gali bijoti santuokos, nes jaučia, jog ši gali jį varžyti, atimti jo laisvę. Pasikalbėkite su savo vyru apie tai, kaip kartu ateityje leisitės į nuotykius, tik šįkart – kaip vedusi pora. Paaiškinkite jam, kad ir toliau norėsite su juo pamatyti naujas vietas, patirti naujus dalykus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA