REKLAMA

Numerologinė spalio mėnesio apžvalga

REKLAMA

Spalio mėnesio  tikslas – dirbti, griauti, kurti ir padėti kitiems.
Užduotis – kurti harmoningą subalansuotą gyvenimą.
Šūkis – būk meistras visose srityse.
Problema – žmonių  nepasitikėjimas gyvenimu, apatija, tinginystė. Pernelyg aukštai pakelta reikalavimų kartelė. 
Kliūtis – žmonių  nuovargis, nusivylimas, rudeninė depresija, sveikatos sutrikimai.
Pagrindinė mėnesio pamoka – išmokti mąstyti ir veikti kūrybiškai.

Apžvalga

Šis spalis – labai stiprus ir daug žadantis mėnuo. Jis reikalaus iš mūsų išmokti derinti darbą su asmeniniu gyvenimu. Ne paslaptis, kad daugelis mūsų, išeidami iš darbo, iš tiesų neišeina, nes toliau dirba mintyse. Ir dar apkrauna tuo namiškius arba tęsia darbą namuose. Tokią sistemą reikia griauti ir kurti naują gyvenimo modelį. Palanku ką nors keisti, kažko atsisakyti pirmoje mėnesio pusėje, ypač spalio 5–9 dienomis, o ką nors kurti  vietoj sugriauto tinka 19–22 dienos.

Mėnuo bus sėkmingas vertinantiems laiką, tvarką, stabilumą. Daugeliui tokių žmonių galimas paaukštinimas darbe arba atlyginimo  pakėlimas. Visiems geras metas mokytis elgtis su pinigais. Nesvarbu, ką veiksite, patartina neskubėti, viską gerai apskaičiuoti, įvertinti visas smulkmenas. Palanku pradėti savo verslą (individualią veiklą).  

Daugiau laiko reikia skirti šeimai. Būtina kontrolioti savo žodžius ir veiksmus, rūpintis artimaisiais. Šeimose gali padaugėti įvairių netikėtumų ir staigmenų. Geras metas meilei. Šeimos (pažintys) sukurtos / užmegztos šį mėnesį (tik ne 5–9 dienomis) žada būti stabilios. 

REKLAMA

Ypatingą dėmesį reikia skirti sveikatai. PASIRŪPINKITE SAVIMI.
  
Ypatingos spalio dienos: 5–9, 14, 16, 18,  23, 25, 27, 29.
Šį mėnesį yra viena išskirtinė diena – spalio 6. Tai labai didelio potencialo diena. Ji ypač tinka su kuo nors atsisveikinti, kažko atsisakyti (pavyzdžiui, rūkymo). Bet netyčia galima sugriauti ir gerus santykius, naudingus dalykus. Būkite atsargūs. Vienos dienos darbai turi pasisekti.
 
Atminkite, kad patys kuriate savo gyvenimą – elgsena, darbais ir  mintimis (jos gali daug ką pakeisti).

Individuali prognozė

Kiekvienas žmogus turi skaitmeninę charakteristiką. Siūlau sudėti gimimo datos skaitmenis, o  gautą rezultatą sumuoti iki vienaženklio skaičiaus.
Pavyzdžiui, jei gimėte 1979 08 23, skaičiuokite taip:
1 + 9 + 7 + 9 + 8+ 2+ 3 = 39. 3+9 = 12, 1+2 = 3.

1 (10).  Pirmoje mėnesio pusėje palanku spręsti sveikatos klausimus. Antroji spalio pusė (jei  patys nesugadinsite visko) gali atnešti norimų veiklos rezultatų. Venkite emocijų protrūkio, patartina elgtis ramiau.

Palankios dienos: 4, 13, 15, 22, 26, 31.
Nepalankios dienos: 5, 7.
 

2 (11 ).  Vieniems mėnuo bus geras, kitiems nelabai. Kiekvienam bus atlyginta pagal padarytus darbus. Kad ir kas nutiktų, negalima nieko kaltinti, ypač savęs. Yra kaip yra. Vadinasi, taip turi būti. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA