REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 08–14 d.)

REKLAMA

Avinas. Jausitės turį per daug energijos, jos perteklių reikės kažkur panaudoti. Gal nueikite į kiną, pasižiūrėkite kokį trilerį ar sporto salėje pamušinėkite kriaušę? O nuo trečiadienio iki penktadienio jums norėsis užsiimti maloniais širdies reikalais. Pirmyn! Pasinaudokite šiuo romantišku impulsu, kurį jums siunčia žvaigždės. Jums padės pasitikėjimas savimi ir neatremiamas jūsų stilius. Savaitgalį spustelėkite stabdžius, ypač tramdykite save, kad pernelyg nekritikuotumėte kitų (ir juo labiau savęs).

Tauras. Laimgiausi esate, kai jaučiatės saugūs. O savaitės pradžioje tvirtai stovėsite ant žemės ir pasitikėsite savimi. Dėl to atrodysite itin patraukliai, žinoma, tai neliks nepastebėta. Apie ketvirtadienį meilė mes jums iššūkį, būkite jautrūs ir neužsispirkite. Jauskite niuansus ir pagal juos prisitaikykite prie situacijos. Gerai, kas gerai baigiasi, o ši savaitė jums baigsis grandioziškai. Nuo penktadienio jums pažadėtos linksmybės, švelnumas, draugija, paženklinta romantiškais prieskoniais. Mėgaukitės tuo!

Dvyniai. Savaitės pradžioje aiškiai žinosite, ko jums reikia. Ir labai susierzinsite, jei tai jums nebus įteikta ant sidabrinės lėkštutės. Prisiminus, jog meilei reikia laiko, kiek aprimsite, o žvaigždės irgi jums talkins. Nuo trečiadienio iki penktadienio gausite papildomą energijos dozę. Jūsų mylimojo idealas taps lankstesnis ir labiau pasiekiamas, aiškiai žinosite, kaip tai padaryti. Nestabdykite! Savaitgalį jums atrodys, kad jūsų nuotaikos visiems aiškios ir suprantamos, bet iš tiesų ne visi tai supras. Būtinai pasitikrinkite, ar jums svarbus asmuo suvokia, ką jam jaučiate.

Vėžys. Visas geriausias jūsų savybes savaitės pradžioje žvaigždės dar labiau išryškins. Kas galės atsispirti jūsų intuicijai, švelnumui, supratingumui? Surizikuokite ir pasinaudokite šia palankia situacija. Įsitikinkite, ar jums patinkantis žmogus supranta, ką jam jaučiate. Beprotiškas impulsas ketvirtadienį gali nutildyti intuiciją, bet gal tai nėra jau taip blogai? Tačiau prieš ką nors beprotiško padarydami, paprašykite patarimo bent vieno žmogaus. Savaitgalį išryškės jūsų analitinis mąstymas. Tai ir puiku, pats laikas su draugu išnagrinėti jūsų meilės reikalus.

Liūtas. Savaitės pradžioje į pasaulį atsisuksite jautriąja puse. Galite pernelyg audringai reaguoti, tačiau taip pat gerai „gaudysite“ kitų siunčiamus impulsus. Labai atidžiai klausykitės savo širdies, kaip ji suvoks tuos priimtus signalus. Nuo trečiadienio iki penktadienio išryškės geriausios jūsų savybės, galėsite jas parodyti visame gražume. Jūsų gyvybingumas, dosnumas, humoro jausmas, optimizmas vilios aplinkinius, jie sieks atsidurti šalia. Jausitės lyg kino žvaigždė! Tačiau savaitgalį pasilikite laiko poilsiui, toks intensyvus bendravimas gali jus išvarginti.

REKLAMA

Mergelė. Jei prasidėjus savaitei neturėsite nuotaikos, kreipkitės į draugus ir pas juos ieškokite patarimo, padrąsinimo ar galiausiai gero juokelio. Visiškai tikėtina, kad atsiras kai kas naujo ir svarbaus jūsų gyvenime, tik turite kiek pakeisti savo nuostatas. Trečiadienį ir ketvirtadienį griežtai neplanuokite romantinių susitikimų. Kai lauksite tiksliai tokio rezultato, kokio norite, galite nusivilti. O kas nors gero nutiks? Palaukite penktadienio, ir mėgaukitės savaitgaliu. Jums su jūsų sąmoju, žavesiu ir seksualiniu patrauklumu nebus lygių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA