REKLAMA

Vyriškas pasididžiavimas pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Vyrui jo penis – svarbiausias pasididžiavimo objektas. Lytinis pajėgumas ir sekso pergalės stipriajai lyčiai neretai būna svarbesnės už socialinį statusą, karjerą ir kitus pasiekimus. O ir dauguma moterų dėl seksualinės harmonijos su savo partneriu būna pasirengusios atleisti jam daugybę kitų trūkumų.

Žvaigždės lemia vyrų lytinę elgseną, reguliuoja jų seksualinius poreikius ir ne tik. Jos net draugiškai pasidalijusios vyro pasididžiavimo ir su juo susijusių funkcijų globą.

Ugninių Zodiako ženklų (Avino, Liūto, Šaulio) sperma priskiriama „ugniniam tipui“, ji turi rausvą atspalvį ir aštrų kvapą. Gali sukelti alergiją moters odai.

Žemės stichijos ženklų (Jaučio, Ožiaragio, Mergelės) spermai būdingas klampumas ir baltas atspalvis, jos kokybė smarkiai priklauso nuo vyro mitybos.

Oro ženklų (Dvynių, Vandenio, Svarstyklių) sperma – judriausia iš visų, peršviečiama, santykinai malonaus skonio ir kvapo.

REKLAMA

Vandens ženklų (Vėžio, Skorpiono, Žuvų) sperma leidžia pastoti toms moterims, kurioms niekaip nepavyksta to padaryti su vyrais iš kitos Zodiako ženklų grupės. Ji naudingiausia moters organizmui In ir Jan (kinų harmonijos) atžvilgiu.

Dabar panagrinėkime vyriškų pasididžiavimų tipus.

„Ugninės strėlės“: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies ženklo vyras paprastai būna labai susirūpinęs savo pasididžiavimo matmenimis ir galimybėmis. Penis jam – tai savotiškas ginklas, sąmoningai ar nesąmoningai suteikiantis pasitikėjimo savimi visose gyvenimo sferose.

Šios grupės vyro manymu, jo organas – nepakankamai didelis. Todėl jam tiesiog būtinos šlovinamosios odės jo peniui. Nepagarbiai atsiliepianti apie jo ginklo dydį partnerė gali labai skaudžiai jį įžeisti ir net sukelti impotenciją.

Jeigu vyro „ugninis penis“ iš tikrųjų nėra toks didelis ir galingas, tai apie jį galima paguodžiamai pasakyti taip: mažas, bet vikrus, lengvai pakylantis. O iš prigimties didesnis „ugninės strėlės“ smaigalio jautrumas gali būti ankstyvos ejakuliacijos priežastis.

„Ugninių strėlių“ savininkai nemėgsta ilgų įžangų. Apskritai jie pirmauja pagal lytinio akto trumpumą.

Reikia pridurti, jog ugninio ženklo vyrai mėgsta pakovoti dėl moterų. Pernelyg lengvai pasiekiama dama jiems greitai nusibosta.

Erekcijos problemų jie gali patirti ir būdami visai jauni – dėl stresų. Todėl jiems kenkia nervinė įtampa. Pervargimas ir darbiniai rūpesčiai nuslopina jų norą užsiimti seksu.

Erekcijos kokybę jie gali pagerinti valgydami daugiau baltyminių produktų.

„Akmeniniai grybai“: Jautis, Ožiaragis, Mergelė

Šios grupės atstovai mėgsta ne per dažną („triušinį“), bet emocionalų, gerai surežisuotą seksą. Jie pirmauja pagal lytinio akto trukmę. Tarp „akmeninių grybų“ savininkų yra nemažai tokių, kurie nepasižymi erotine fantazija ir nėra pajėgūs leistis į seksualinius eksperimentus, romantiką ir panaudoti vaizduotę.

Jiems būdingas primityvus vyriškas geismas ir ištvermingumas. Jų pasididžiavimas būna gerai išsivystęs. Nors „akmeninis grybas“ ne taip greitai reaguoja į partnerę kaip „ugninė strėlė“, užtat jo erekcija – ilgiausia ir patvariausia.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA