REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (10 08–14 d.)

REKLAMA

2012 metų  41 savaitė: spalio 08–14 d. Veiklos metas, kai palanku įgyvendinti planus, formuoti tvirtus ryšius, parodyti savo gebėjimus, išbandyti jėgas ten, kur seniai norėjote, bet nesiryžote. Naujos pažintys bus  naudingos. Apdairiau su finansais! Atkreipkite dėmesį į poilsį ir laisvalaikį. Gerai išsiaiškinti santykius su mylimuoju. 

08 d. (pirmadienis). Negatyvių energijų diena. Ją geriau praleisti ramiau. Būtina galvoti, ką darote ir ką sakote. Kontroliuokite emocijas. Galimi galvos skausmai.

09 d. (antradienis). Šiandien pirkimai ir pardavimai yra nepalankūs. Pasekmės gali būti įvairios. Tai yra paskutinė mėnesio diena su neigiama energija.

10 d. (trečiadienis). Daug žadanti diena. Galite sulaukti informacijos arba įvykius, kurie padės jums suprasti gyvenimo tiesas. Būtinas loginis mąstymas. Venkite kraštutinumų. Padarykite dovaną mylimam žmogui.

11 d. (ketvirtadienis). Labai stipri, kūrybingų žmonių diena. Geras metas pinigams uždirbti. Svarbu netingėti ir nepersistengti. Palanku investuoti į šeimos gerovę.

REKLAMA

12 d. (penktadienis). Ramiai tęskite darbus, nieko naujo nepradėkite. Nebent tai yra vienos dienos darbai, kuriuos šiandien ir užbaigsite. Ambicingų ir pernelyg  reiklių žmonių gali laukti įvairūs nusivylimai ir praradimai. Kad jų išvengtų, verta laikytis saiko.

13 d. (šeštadienis). Tikrai gera diena. Galima planuoti ateitį. Tik nieko iš kitų nereikalaukite, neužspauskite savęs įsipareigojimais. Palankus metas atsinaujinimui, finansinėms operacijoms, pirkimams ir pardavimams. Palankios vestuvės. Visi renginiai pasiseks. Gerai atsipalaiduoti.

14 d. (sekmadienis). Tai diena su dviem „dugnais“. Galimi įvairūs siurprizai ir netikėtumai – tiek geri, tiek nelabai. Šią dieną vyraus ambicijos, galimas agresyvumo protrūkis. Dienos energijos besikeičiančios. Žmonės gali būti ir despotiški, ir egocentriški. Žmonių nuotaikose bus aiškiai matyti nepasitikėjimas, skeptiškumas, pasimetimas, tinginystė. Galimi galvos skausmai. Yra nelaimingų atsitikimų (gamtos kataklizmų, katastrofų, ypač užsienyje) grėsmė. Tądien geriau nieko neplanuoti, nieko naujo pradėti negalima.

Parengė numerologė Galina Šmidt.

 

 

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA