REKLAMA

Ką mėgiamas maistas pasako apie vyro charakterį?

REKLAMA

Mokslininkai jau seniai nustatė ryšį tarp žmogaus charakterio ir jo gastronominių pomėgių. Suprantama, jog mūsų meniu kasdien kinta ir maitinamės įvairiais produktais, bet yra tokių dalykų, kuriuos mėgstame labiau už kitus ir galėtume valgyti kasdien. Ir yra tokių, kuriuos pamatę raukomės, kad ir kokie jie būtų naudingi bei sveiki.

Kiekvienas žmogus turi savo mėgstamų produktų. Pagal juos ypač lengva nustatyti vyrų charakterį. Su moterimis sunkiau. Jos dažnai atsisako mėgstamų gardumynų, nes laikosi dietos arba saugo figūrą. Moterys gali valgyti neskanius produktus, nes jie naudingi sveikatai ir žada amžiną jaunystę. Vyrai labiau nuolaidžiauja savo skoniui. Tad vyro, draugo ar bendradarbio charakterį galime nustatyti žvilgtelėję į jo lėkštę.

Šokolado ir saldumynų mėgėjai

Sveikatai naudingas tik kartusis šokoladas, jo rekomenduojama suvalgyti ne daugiau kaip vieną du mažus gabalėlius per dieną. Jeigu jūsų vyras vienu prisėdimu sušlamščia po šokolado plytelę, valgo šokoladinius batonėlius, sausainius, vaflius ir kitus saldumynus, o į kavos puodelį įsiberia 3–4 šaukštelius cukraus, tai byloja apie tai, kad jam trūksta meilės ir supratimo.

Saldumynų mėgėjai labai prisiriša prie draugų, šeimos, kolegų. Menkiausi nesusipratimai, konfliktai ir skandalai, santykių aiškinimasis ar savaitgalis, praleistas vienumoje – jiems nėra gyvenimo smulkmenos, o rimtos problemos. Smaližiai kapstysis savo viduje, bandydami išsiaiškinti priežastį ir grauš save. Jausdami nepasitenkinimą savimi jie bando pakelti sau nuotaiką saldumynais.

REKLAMA

Beje, depresiniais periodais, kai atrodo, kad niekas mūsų nemyli ir pilka kasdienybė niekada nesibaigs, rankos pačios siekia šokolado. Tačiau vienas dalykas yra valgyti saldumynus sunkiais gyvenimo etapais, o kitas – visą gyvenimą.

Mėsos valgytojai

Mėsos mėgėjai – realistai, valdingi ir agresyvūs žmonės. Tokie vyrai tiesiog sužvėrėja, jei vietoj keptos mėsos jiems pasiūlo vakarienei šviežių daržovių salotų.

Pieno produktų mėgėjai

Aistra pieno produktams atskleidžia poreikį nuolat ką nors globoti. Vyrai, kurie geria pieną, kefyrą, mėgsta varškę, o rytą pradeda nuo jogurto, būna labai rūpestingi, jautrūs ir švelnūs. Pieno mėgėjai myli gyvūnus ir vaikus. Jie neįsivaizduoja savo gyvenimo be didelės šeimos. Vieniši vyrai paprastai augina šunis ar kates. Vienam gyventi atskirame bute tokiam žmogui atrodo nepakenčiamas dalykas.

Riešutų gliaudytojai

Riešutų pomėgis atskleidžia nuolatinį troškimą pirmauti ir laimėti visose srityse.

Greito maisto mėgėjai

Valgantys mėsainius, šaldytas picas ir bulvių traškučius mėgsta viską daryti greitai. Pedantai ir visokie biurokratiniai dalykai varo juos iš proto. Tai – gyvybingi, energingi vyrai. Rutina juos slegia. Jie greitai pavargsta nuo monotoniško darbo.

Asketai

Mitybos asketai vertina paprastus dalykus. Niurzglius ir kaprizingus asketus sunku būtų pavadinti gurmanais. Tokie žmonės nuskurdina save maisto atžvilgiu, rinkdamiesi spartietiškus patiekalus. Jokių subtilybių, puošmenų, pagardų ir delikatesų. Tik neišrankus maistas, nesudėtingi patiekalai iš paprastų produktų. Jokių sunkių padažų ir prieskonių. Asketai įsitikinę, jog brangius ir neįprastus patiekalus galima leisti sau tik ypatingais atvejais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA