REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 22–28 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pabaigoje suvaldykite savo įprastą įžūlumą ir pasistenkite elgtis švelniau. Apie antradienį, ypač trečiadienį, sulėtinkite tempą ir atvėskite. Truputėlis paslapties tik daro jus patrauklesniu priešingai lyčiai, tai padės jums judėti link tikslo meilės reikaluose. Ketvirtadienis ir penktadienis puikiai tiks pasimatymams, tomis dienomis tikėkitės saldžių savo pastangų vaisių. Savaitgalį atsipalaiduokite vieni ar su mylimuoju. Ir jei dar padarysite paslaugą, kai jūsų to paprašys, tikrai pagerinsite savo karmą. Na, bent jau geriau pasijusite tai tikrai.

Tauras.  Grožis yra tik kaukė, o jūs vis už jos ieškote švelnumo ir gerumo, ar ne? Savaitės pradžia yra puikus metas prasiveržti pro paviršutiniškus dalykus ir savo mylimuosiuose ar potencialiuose kandidatuose į juos pamatyti esmę. Iki antradienio ir trečiadienio tarsi pakilsite į kitą suvokimo lygmenį, suprasite, ko iš tiesų trokšta jūsų širdis. Jei darbo savaitės pabaigoje jus užgrius reikalai, nebūtina dėl to jaustis išmuštam iš vėžių. Iš bet kokios situacijos galima ko nors išmokti. Šį savaitgalį jūs ir jums svarbus asmuo neabejotinai plauksite ant tos pačios bangos. Žvaigždės sako, kad jūsų aplinkoje bus labai karšta.

Dvyniai. Anot žvaigždžių,  savaitės pradžioje bus svarbi partnerystė. Tačiau ji nebus skaidri lyg krištolas. Iš tiesų jums reikės imtis aktyvių veiksmų, kad išsiaiškintumėte, kas vyksta. Būkite sąžiningi sau ir kitiems, reikalaukite, kad taip pat elgtųsi su jumis. Iki ketvirtadienio ar penktadienio horizonte šmėžuos pasikeitimai meilėje. Ar jie būtų dideli ar maži, svarbiausias bus jūsų požiūris į juos. Tik patys galit nuspręsti, ar tie pasikeitimai bus geri. Jei nereikės dirbti šeštadienį, vis vien gali tekti tvarkyti kažkokius su darbu susijusius reikalus. Tačiau nepamirškite pasilinksminti. Kuo kūrybingesnis būsite meilės reikaluose, tuo geriau jums.

Vėžys. Savaitės pradžioje pajausite norą visus meilės reikalus nustumti į paraštę. Kodėl ne? Visai nebloga idėja, nes tai padės iš naujo pasikrauti energijos ir išlyginti pusiausvyrą. O tada ketvirtadienį arba penktadienį galėsite nerti į veiksmo sūkurį. Jums reikės surasti atsaką, kaip reaguoti į romantišką situaciją. Jums teks surasti pusiausvyrą tarp proto ir jausmų, tai yra nereaguoti pernelyg emocionaliai arba nepanirti į analizę. Iki savaitgalio reikalai visai gražiai susidėlios. Smagu žiūrėti, kaip elgiatės su kitais. Nesvarbu, ar su mylimaisiais, ar aplinkiniais žmonėmis.

Liūtas. Jei savaitės pradžioje jausitės keistai apkvaitę, diagnozė aiški: jus aplankė… pavasaris. Širdis daužysis lyg pašėlusi dėl naujos simpatijos ar apskritai iš meilės visam pasauliui. Antradienį ir trečiadienį dalykite komplimentus ar vaidinkite Kupidoną, taip pajausite dar didesnį pakilimą. Darbo savaitės pabaigoje būsite kaip reikiant įkaitę, tačiau jums teks kiek prisukti ugnį, kad atvėstumėte ir įgytumėte santykių išminties. Savaitgalį jūsų kūrybingumas ir linksmumas plis kaip virusas. Kokį konkretų asmenį norėtumėte juo „užkrėsti“?

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA