REKLAMA

Seksualumas pagal kraujo grupę

REKLAMA

Kiekvienos kraujo grupės atstovams būdingi tam tikri bendri elgsenos, taip pat ir seksualinės, ypatumai. Panagrinėkime, kuo jie skiriasi vieni nuo kitų.

O (I) kraujo grupė

Moterys

Labai pavydžios ir egoistiškos, stiprus savininkiškumo jausmas, noras valdyti. Užtat jos būna puikios meilužės, sugeba atsipalaiduoti lovoje, išdarinėja stebuklus, nebijo eksperimentuoti. Pagal prigimtį jos – plėšrūnės ir užkariautojos, sugeba ne tik nusitempti vyrą į lovą, bet ir priversti jį vesti save. Ištikimos būna tik tada, kai labai stipriai įsimyli.

Vyrai

REKLAMA

Šios grupės atstovams būdingi tie patys bruožai kaip ir moterims. Tačiau vyrai gali būti grubūs, mėgti primityvų, grubų seksą. Jie dažnai įsipainioja į meilės trikampius ar intrigas, kurias patys neretai rezga. Jie mėgsta užkariauti moteris. Kuo sunkiau prieinama bus moteris, tuo labiau jį trauks. Jie būna neištikimi, tai – didžiausias jų minusas santuokoje.

A (II) kraujo grupė

Moterys

Jos nuo vaikystės garsėja savo tvarkingumu, ūkiškumu, jos laikomos pirmūnėmis ir pavyzdinėmis mokinėmis. Užaugusios šios kraujo grupės atstovės nepasikeičia, nori visur pirmauti, daryti viską geriau už kitus. Ieško gyvenimo draugo, panašaus į save. Mėgsta mylėtis tamsoje misionieriaus poza. A (II) kraujo grupės moterys gali ir apskritai neužsiimti seksu, juo labiau jei nėra įsimylėjusios. Užtat jos būna išmintingos ir atsidavusios žmonos.

Vyrai

Labai romantiški, aistringi ir rūpestingi. Tokius vyrus moterys laiko idealiais santuokai. Jie būna labai apsišvietę, moka galantiškai elgtis su damomis, mėgsta vyresnes už save moteris. Paprastai jie būna geri sutuoktiniai ir tėvai, tačiau moterys dažnai nuo jų pabėga, nes joms trūksta aistros. Paprastai lovoje jie paklūsta moters reikalavimams.

B (III) kraujo grupė

Moterys

Jos – sekso dievaitės, mėgsta flirtuoti, užmezga daugybę romanų, turi daug gerbėjų. Jos labai mėgsta seksą, visada su malonumu mokosi naujų dalykų, ne tik iš partnerių, bet ir iš specialiosios literatūros bei pažintinių filmų. Tokia moteris gali permiegoti su vyru pirmą pažinties vakarą, bet apie ją niekas nepasakys, kad ji – lengvabūdė. Reiškia, ji turėjo svarbių priežasčių tokiam poelgiui.

Vyrai

Jie sugeba pavergti moterį nuo pirmos pažinties minutės. Juos lengva suvilioti ir mėgautis aistringu seksu. Kaip ir šios grupės moterys jie būna puikūs meilužiai, tačiau sugeba jausti saiką sekse ir pramogose. Su moterimis jie būna labai švelnūs, dėmesingi, beveik niekada neįsižeidžia dėl moters atsisakymo.

AB (IV) kraujo grupė

Moterys

Būtent jos yra tikros sekso fanatikės, jos gali mylėtis ištisas paras. Jos ieško partnerio, kuris galėtų patenkinti visus jų poreikius ir būtų toks pat beprotiškai geidulingas. Jos būna labai savikritiškos. Jei kas nors nepasiseka lovoje dėl vyro kaltės, jos vis tiek kaltina save. Geros ir patikimos draugės. Jei šeimyninis gyvenimas susiklosto sėkmingai, jos sugeba likti ištikimos savo vyrui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.