REKLAMA

Kaip jį suviliot? Rytų Zodiako patarimai

REKLAMA

Ko vyrai tikisi iš mylimos ar geidžiamos moters, kas jiems svarbiausia meilėje ir sekse. Dvylikos kinų horoskopo ženklų poreikiai yra skirtingi. Sužinokite juos.

Žiurkė (1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Poreikis: užtikrinimo, patvirtinimo
Nekenčia: būti vienas
Įaudrina: jaunystė, nekaltybė
Atstumia: partnerių šaltumas

Žiurkė-vyras negali atsispirti energingos, laimingos moters aurai. Jį traukia seseriškas tipas (bendrininkė, geriausia draugė), Tai yra moteris, kuri yra žaisminga, tačiau pakankamai protinga, kad galėtų užmegzti su juo įdomų pokalbį. Šio ženklo vyras paprastai būna gana kalbus lovoje ir mėgsta paplepėti užsiimdamas seksu. Jam svarbu, kad partnerė taip pat gebėtų reikšti emocijas.

Jautis (1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

REKLAMA

Poreikis: pagarba saugumas
Nekenčia:nepaklusnumo, nenuolaidumo
Įaudrina: natūralumas, paprastumas, nuoširdumas
Atstumia: pagyrūnai, rėksniai

Jaučiai-vyrai ieško kiek "senamadiškos" moters. Natūralios, nuoširdžios, mėgstančios namų židinį, tradicijas. Jis ieško sveikos, tvarkingos partnerės, kuria gali pasitikėti.

Tigras (1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Poreikis: nuotykio, aistros
Nekenčia: rutinos, nedėkingumo
Įaudrina: viso kūno masažas
Atstumia: nuobodumas, bailumas

Užkariavimas yra žaidimas, o antrasis Tigro-vyro vardas ir yra užkariautojas. Karštas, veržlus Tigras siekia aistros ir naujų pergalių. Jis geriausiai jaučiasi, kai rizikuoja, renkasi iššūkius, bet ne sudėtingas, tiesmukas partneres.

Triušis (1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Poreikis: privatumo, tylos
Nekenčia: apgaulių, nemalonių situacijų
Įaudrina: romantiška vakarienė, lėtas gundymas
Atstumia: triukšmingi, neišprusę žmonės

Rafinuotumas ir subtilumas yra dalis Triušio-vyro viliojimo ginkluotės. Drąsus, žavus ir labai meilus. Šis vyras mėgsta būti lepinamas, glostomas ir viliojamas partnerės. Triušio ženklo vyrus traukia tiek jaunesnės, tiek vyresnės partnerės.

Drakonas (1964, 1976, 1988, 2012)

Poreikis: žavėjimosi
Nekenčia: mažų, ankštų vietų
Įaudrina: audra su žaibais ir perkūnija, kino filmai ar teatro spektakliai
Atstumia: anonimiškumas, ignoravimas

Miegamasis yra Drakono-vyro scena, o kiekvienas sekso aktas – tarsi pasirodymas spektaklyje. Nuoširdus, žvalus ir trokštantis meilės, jo seksualinė energija, atrodo, neišsenka. Jis siekia neįprastų potyrių, jam reikia partnerės, kurios neišvargintų didelis Drakono-vyro seksualinis potraukis.

Gyvatė (1965, 1977, 1989)

Poreikis: privatumo
Nekenčia: grubių, neišprususių žmonių
Įaudrina: muzika, paslaptys
Atstumia: vulgarumas, klastotės, netikrumas

Erogeniškasis Gyvatės-vyras ieško emocingos partnerės, kuri visiškai atsiduotų jų aistrai. Šis išmintingas, jautrus partneris džiaugiasi, kai gali suderinti dvasingumą ir seksualumą, domisi tantriniu seksu. Puošnios, elegantiškos ir rafinuotos moterys, apsirengusios dizainerių drabužiais, „užveda“ šio ženklo vyrus.

Arklys (1966, 1978, 1990)

Poreikis: bendravimo
Nekenčia: piktų, paniurusių žmonių
Įaudrina: gurmaniškas maistas, geras vynas, kelionės
Atstumia: snobizmas

Nesvarbu, ar jis yra stuomeningas lenktynių žirgas ar šlubčiojantis kuinas, Arklys-vyras turi „kažką“, kam moterys nesugeba atsispirti. Pažeidžiamas, karštas, greitai įsimylintis – jis tampa lengva viliokių auka. Arklio ženklo atstovas ieško partnerės, kuri jį apžavėtų ir būtų sunkiai suvaldoma, prijaukinama.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA