REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 29 – 11 04 d.)

REKLAMA

Avinas. Jei esate pasirengę pakilimui meilės reikaluose, tada ruoškitės savaitės pradžioje priimti žvaigždžių jums siunčiamą energiją. Ji išties padės išjudinti reikalus. Spontaniškumas yra vienas iš būdų sukelti judesį, na, o sąžiningumas greičiausiai būtų antrasis. Būsite labai patrauklūs priešingai lyčiai, išnaudokite šį laikotarpį tinkamai. Apie ketvirtadienį ir penktadienį ir gyvenimas, ir meilė atrodys prisirpę tarsi avietės, tik ir prašysis būti nuraškomos. Iš vienos pusės, tai gali jus nuraminti, iš kitos – nuvesti visiškai ne ta kryptimi. Pamėginkite atsipalaiduoti. Savaitgalį atrodys, kad tiek daug visko vyksta, o jūs laukiate starto pasirengęs bėgti. Aplinkiniams bus sunku suprasti, ar jūs flirtuojate, ar pykstate. Ir ką čia tik ką suburbuliavote panosėje? Būkite atidūs, pasirinkite žodžius, prieš ištardami juos garsiai.

Tauras. Nesvarbu, ar nardysite internete ieškodami dovanos mylimajam, ar ieškosite paties mylimojo pažinčių portaluose, nepulkite prie pirmo pasitaikiusio radinio. Gerai išstudijuokite, kas siūloma ir atidžiai rinkitės. Na, o nuo trečiadienio iki penktadienio būsite labai gardūs „kąsneliai“ aplinkiniams. Atrodo, kad jums ant kaktos būtų parašyta „Pabučiuok mane!“. Bet šį užrašą matys tik jums patinkantis asmuo arba mylimasis. Jam parodykite, kad esate susidomėję, taip pat neslėpkite savo švelnumo ir šiltų jausmų jam. Savaitgalį norėsite žvelgti toli į priekį, tačiau žvaigždės pataria būti čia ir dabar.

Dvyniai. Jei nesuprantate, kas vyksta, užduokite klausimus. Tyla – ne jūsų stilius. Jautrumo jums prireiks, kai teks apie ketvirtadienį spręsti su meilės reikalais susijusią situaciją. Jei negalite jos realiai vertinti ar logiškai  priimti, paprašykite kieno nors pagalbos, kad iš šalies pažvelgtų į susiklosčiusią padėtį. Nuo vėlaus penktadienio vakaro ir visą savaitgalį jautrumo temą galėsite pamiršti, tapsite tikra žvaigžde savo aplinkoje. Ką daryti? Pasidžiaukite savo penkiolika minučių šlovės.

Vėžys. Jūsų nuspėjama reakcija gali savaitės pradžioje pridaryti jums rūpesčių širdies reikaluose. Tačiau apie ketvirtadienį ir penktadienį jau būsite ramesni, labiau susikaupę, o taip pat – daug žavesni. Tai yra „mirtinas“ derinys, jei jis nukreiptas į tikslą (tam tikrą siekiamą objektą ar asmenį). Nuo penktadienio vakaro ir visą savaitgalį dar labiau pasitikėsite savimi. Jei esate laisvi, galite sutikti keletą naujų įdomių žmonių. Jei turite porą, sugalvokite ką nors naujo sau ir savo mylimajam.

Liūtas. Savaitei prasidėjus jausite energijos antplūdį. Priimkite jums siunčiamą papildomą energijos dozę, ar būtumėte apsupti minios žmonių, ar jaukiai leistumėte laiką dviese su jums svarbiu asmeniu. Tada apie ketvirtadienį iš meilės lygties, kurią teks spręsti, būtinai pašalinkite vieną dėmenį (savo ego). Jei informaciją priimsite pernelyg asmeniškai ar užsispyrę laikysitės savo požiūrio, vadinasi, tinkamai nepasinaudosite jums siųsta teigiama energija ar palankiu momentu jūsų gyvenime. Penktadienis ir visas savaitgalis bus skirtas šventimui. Gerai leiskite laiką, spontaniškai pasinaudokite atsirandančiomis romantinėmis galimybėms.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA