REKLAMA

Zodiako priešybės ir jų būstai

REKLAMA

Vakarų astrologijoje Zodiakas turi šešias ženklų, esančių opozicijoje ar priešingoje Zodiako pusėje, poras. Šios yra: Avino–Svarstyklių, Tauro–Skorpiono, Dvynių–Šaulio, Vėžio–Ožiaragio, Liūto–Vandenio ir Mergelės–Žuvų. Pagal tai, kokiuose dangiškuosiuose būstuose „gyvena“ 12 Zodiako ženklų, opozicijoje esančios poros skirstomos taip: 1–7, 28, 39, 410, 511, 612. Kuo šios poros yra skirtingos ir ko „priešininkai“ galėtų vieni iš kitų išmokti?

Avino–Svarstyklių  arba 1 ir 7 būsto opozicija

Avinas ir pirmasis būstas atstovauja „aš“, o Svarstyklės ir septintasis būstas – „kitus“. Pirmoji opozicinės poros pusė susijusi su savęs, savo požiūrio, asmenybės įtvirtinimu, o antroji rūpinasi kompromisu. Žmonės, gimusieji Avino (pirmame būste) ar Svarstyklių (septintame būste) turi išmokti atrasti pusiausvyrą tarp šių dviejų poreikių.

Tauro–Skorpiono arba 2 ir 8 būsto opozicija

Ši priešybių pora yra susijusi su formos (Tauro ir antrojo būsto) ir transformacijos (Skorpiono ir aštuntojo būsto) opozicija. Tauras ir 2-asis būstas atsakingas už materiją, asmenines vertybes, materialius turtus ir saugumą. Skorpionui ir aštuntam būstui būdingas formos naikinimas, bendras turtas ir pasikeitimai, transformacijos. Šiems „priešininkams“ reikia pasimokyti iš vienas kito stiprybių, pamatyti kitą savojo veidrodžio pusę.  

REKLAMA

Dvynių–Šaulio arba 3 ir 9 būsto opozicija

Juos jungia bendra intelektinė ašis. Tik Dvyniai (trečiasis būstas atstovauja „žemesnįjį protą), o Šaulys ir devintasis būstas – aukštesnįjį intelektą. Ką tai reiškia? Dvyniai (3 būstas) valdo smalsumą, loginį mąstymą. Šaulys (9 būstas) atsakingas už platesnį mąstymą, gilinimąsi į reikšmes, idėjų paiešką. Šiems opozicijoje esantiems ženklams ir jų būstams reikia išmokti matyti detales (Šauliui) arba žvelgti plačiau, ne po nosimi, o iš perspektyvos (Dvyniams).

Vėžio–Ožiaragio arba 4 ir 10 būsto opozicija

Asmeninis gyvenimas, sėslumas, namų arba savojo kampo poreikis (Vėžys ir ketvirtasis būstas) susiduria su viešu gyvenimu, karjera, reputacija (Ožiaragis ir dešimtasis būstas). Prisirišimo ir meilės užvaldytas Vandens stichijos atstovas ir pasiekimų, rezultatų, premijų ir nuobaudų apsėstas Žemės ženklas. Tam tikra prasme ši priešybių pora atstovauja besąlygišką meilę ir meilę iš išskaičiavimo. Taigi šių Zodiako ženklų ir jų būstų atstovams reikia pasimokyti kitokio požiūrio į asmeninį ir viešą gyvenimus, mylėti kitaip, nei yra įpratę.

Liūto–Vandenio arba 5 ir 11 būsto opozicija

Ši susijusi su asmeniškumu, individualumu (Liūtas ir penktasis būstas) ir neasmeniškumu, bendryste (Vandenis ir vienuoliktasis būstas). Liūtas ir jo atstovaujamas būstas valdo individualią kūrybingą saviraišką, ego didinimą, patiriant malonumus, o Vandenis ir 11 būstas – grupę žmonių, ne itin asmeniškas draugystes ir objektyvumą. Šiems opozicijoje atsidūrusiems Zodiako ženklams ir jų būstams reikia atrasti pusiausvyrą tarp, atrodytų, kardinaliai skirtingų poreikių.

Mergelės–Žuvų arba 6 ir 12 būsto opozicija

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA