REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Dėl laimės verta paplušėti! Visai be jokių pastangų jūsų svajonės negalės išsipildyti, bet per kantrybę ir atkaklumą lapkričio mėnesį turėsite geriausius šansus įgyvendinti savo troškimus. Jūsų kūrybinės idėjos duos vaisių, jei negaišuodami ir entuziastingai stengsitės jas realizuoti. Žvaigždės lapkričio mėnesį nepakęs jokio silpnavališkumo, jokio atsainumo ir apsimetinėjimo, kad uoliai dirbate. Dirbkite iš tikrųjų arba ilsėkitės, tik nevaidinkite dirbančių! Turite mobilizuoti visas jėgas savo tikslams pasiekti, tada jums tikrai pasiseks. Lapkričio mėnesį galėsite įsitikinti, kad savo laimės kalviai esate jūs patys!

AVINAS

Kryžkelėje

Gimę kovo 21–31 d. 

Avinas pavargo nuo rutinos. Jam laikas būtų pasukti nauju keliu. Pirmiausia reikėtų gerai išsiaiškinti su savimi, į kuria pusę judėti linksta širdis, ir tada drąsiai žengti pirmyn. Bet kokia permaina lapkričio mėnesį vis tiek išeis į naudą.

REKLAMA

Gimę balandžio 1–10 d.

Laimės nešėjas Jupiteris buvo pamiršęs Aviną ir lapkričio mėnesį dar kartą sugrįš, kad suteiktų jam naujų impulsų ir puikių galimybių. Dabar jau tik nuo jūsų priklauso, ar sugebėsite tinkamai jomis pasinaudoti.

Gimę balandžio 11–20 d.

Venera ir Marsas lapkričio mėnesį visaip kurstys Avinus. Ieškantys erotinių nuotykių per penkiolika dienų nuo mėnesio vidurio iki pabaigos tikrai juos suras.

JAUTIS

Veikite užuot karštai reagavę! 

Gimę balandžio 21–30 d.

Lapkričio pradžioje skubėkite kuo greičiau užbaigti visus susikaupusius darbus ir nesutvarkytus reikalus. Neapsunkinkite sau gyvenimo dar labiau. Kai sumažės rūpesčių, galėsite lengviau atsikvėpti!

Gimę gegužės 1–9 d.

Lapkritis – atsipalaidavimo metas Jaučiams, kurie iki šiol netinginiavo. Mėgaukitės gyvenimu! Pasinaudokite proga ir padarykite ką nors gero sau, ką seniai norėjote padaryti.

Gimę gegužės 10–20 d.

Gali būti, kad Jautis priėmė klaidingą sprendimą, nes kai ką svarbaus praleido ar neišgirdo. Pasitikrinkite gerai savo argumentus, įsiklausykite į tai, ką sako kiti. Iš nesusipratimų lapkričio mėnesį gali kilti didelių bėdų.

DVYNIAI

Stenkitės išlikti ramūs!

Gimę gegužės 21–31 d.

Kai kurie Dvyniai lapkričio mėnesį bus labai nervingi ir išsekę. Ieškokite galimybės atsikvėpti, atsipalaiduoti, nusiraminti, bet nepriimkite jokių radikalių sprendimų – per didelė tikimybė, kad suklysite!

Gimę birželio 1–10 d.

Dvyniams prasideda nuostabus metas. Jupiteris ir Venera ruošiasi atnešti jiems daug laimės. Taip pat ir netikėtų papildomų pajamų. Stenkitės nieko neįskaudinti, kad sėkmė nuo jūsų nenusigręžtų.

Gimę birželio 11–21 d.

Jei Dvyniai iki lapkričio vidurio sugebės išlikti santūrūs, nesileis provokuojami ir prasmingai panaudos savo jėgas, mėnesio pabaigoje galės pasiekti solidžių laimėjimų.

VĖŽYS

Laimė lydės drąsiuosius

Gimę birželio 22–liepos 1 d.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA