REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 05–11 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmadienį ar antradienį suraskite būdą, kur ir kaip išlieti emocijas. Tik pasirūpinkite, kad nuo to nenukentėtų jūsų mylimasis ar jums svarbus asmuo. Eikite pasportuoti, pašokti, galų gale suraskite kokią atokią vietą parke, kur galėtumėte išsirėkti. O tada jau galite pasiruošti puikioms savaitės dienoms meilei, tokios bus trečiadienis ir ketvirtadienis. Žvaigždės jums siųs dar daugiau aistros, kaip ją panaudosite? Beje meilė – vis dar madinga. Šį savaitgalį jūsų emocinė ir fizinė sveikata bus ypač susijusios, todėl pailsėkite, pasportuokite. Žodžiu, padarykite sau ką nors gero.

Tauras. Na, pirmiausia pranešime blogą naujieną: antradienis ir trečiadienis bus susijęs su rungtyniavimu meilės srityje, jūs mieliau slėpsitės, nei žaisite „kas viršesnis“ žaidimus. Šiomis dienomis pasistenkite išlikti lankstūs, nuolaidūs. Geros naujienos? Tokių irgi yra. Pirma, kad ir ką siūlytumėte pirmadienį ir antradienį (pasimatymą, netikėtą susitikimą vakare ar pasivakarojimą mėgstamoje vietoje mieste, perėjimą į kitą santykių lygmenį) – visa sulauks pritarimo. O tada penktadienį ir visą savaitgalį galėsite skirti linksmybėms, pramogoms, geram laikui, meilei. Nesvarbu, ką veiksite, bus linksma. Pasimėgaukite tuo.

Dvyniai. Būsite taip susirūpinę finansiniu reikalu ar užsiėmę naujo dalyko įsisavinimu, kad galite savaitės pradžioje pražiopsoti labai svarbią detalę meilės reikaluose. Nesijaudinkite, trečiadienį ir ketvirtadienį bus puikios dienos širdies reikalams sutvarkyti. Pasitelkite žavesį ir protą ir nerkite į intriguojančius, linksmus, aistringai nuteikiančius pokalbius. O gera žinia ta, kad įdomią idėją čia pat galėsite realizuoti. Šį savaitgalį nesitikėkite, jog visi turi ypatingų gebėjimų ir perskaitys jūsų mintis. Jei norite, kad jus suprastų, kalbėkite.

Vėžys. Oho, pirmadienį ir antradienį gausite tokį gūsį energijos, žiūrėkite, kad išsilaikytumėte ant kojų. Atsidursite dėmesio centre. Jei jums patinkančio žmogaus norėjote kai ko paklausti, dabar tam yra tinkamas laikas. Savaitės viduryje virsite tikromis pamaivomis, jei jau tokia jūsų nuotaika, pasinaudokite ja. Stebėkite kitų nuotaikas (ir aistras), taip išlaikysite situaciją pusiausvyroje. Savaitgalis nelabai tiks romantiškiems pasimatymams, bet kai kuriuos mielus veiksmus galite pradėti planuoti.

Liūtas. Jūsų ego savaitės pradžioje trikdys romantišką nuotaiką. Užtat jai tinkamas laikas bus trečiadienį ir ketvirtadienį. Atsižvelgdami į tai planuokite savo susitikimus ir pasimatymus. Tie, kuriems pasiseks šiomis dienomis su jumis susitikti, na, jie tikrai bus laimingi. O pirmadienį ir antradienį  svarbu įvertinti mintis ir kaip jas reiškiate kalbėdami su jums svarbiu žmogumi. Vadovaukitės intuicija ir atsargiai rinkitės žodžius. O kas dėl savaitgalio, skirkite laiko permąstyti tam tikras su širdies reikalais susijusias idėjas ar planus. Taip pat pabūkite truputį vienumoje, taip atgausite jėgas.

REKLAMA

Mergelė. Kaip visada savaitės pradžioje stengsitės viską suderinti, suorganizuoti, o žvaigždės sudarys jums sąlygas darbo kalendoriuje numatyti laiką ir romantiškiems susitikimams. Pasižymėkite tas dienas, surenkite vakarienę ar vakarėlį. Apie trečiadienį ir ketvirtadienį turėsite priimti jums mestą iššūkį širdies reikaluose. Jūsų atsakymas į jį? Geriau jau paleiskite, o ne laikykitės įsikibę. Tiek gyvenimas, tiek meilė yra neatsiejami nuo kaitos, todėl prisitaikykite prie jos. O tada ruoškitės pačioms tinkamiausioms dienoms meilei. Jums pasisekė, nes jos tęsis nuo penktadienio ir visą savaitgalį. Būsite labai patrauklūs, o aplinkiniai tai tikrai pastebės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA